VAIKŲ KIEMAS
VAIKŲ KIEMAS

VAIKŲ KIEMAS

Ką matysime – ką girdėsime – ką pažinsime – kaip šėlsime?
Programa

Medžio maža sėklelė užauga į didelį ir galingą medį. Mažos sėklėles išdygsta, skeidžiasi, sulapoja, pražysta, visai kaip ir vaikai.
Juk neveltui sakoma „obuolys nuo obels netoli nurieda“…

Kai medžių daug – būna visas Miškas, o kai vaikų daug – būna Vaikų kiemutis! 

Kiemutyje šiemet kaip ir priklauso bus daug medžio, daug medinių instrumentų, kanklių, būgnų, dūdelių, pinsime gyvybės medžius iš žolynų, žiūrėsime vaikų spektaklį vaikams, džiaugsimės fizikų burtais, lipdysime molinius medinukus, supsimės ant medinių arkliukų, bet galėsime paglostyti ir tikrus žirgus bei netgi jais pajodinėti, žaisime senovinius liaudies žaidimus su mediniais žaislais ir lazdomis, siūsime mielus vilnonius giliukus-pakabukus ir dar visaip kaip skleisimės, klegėsime, kursime ir kelsime savo liaunas šakeles ir rankeles link saulutės. 

Lauksime Jūsų visų Vaikų kiemutyje!

 PROGRAMA

 

 

KETVIRTADIENIS RUGPJŪČIO 25 D.

VAIKŲ KIEMAS

18.00 Pynimai iš žolynų  Jurgita Treinytė

19.00 Stebuklai be vadovėlio FiDi

 

 

PENKTADIENIS RUGPJŪČIO 26 D.

VAIKŲ KIEMAS

10.00 Utenos žirgynas

12.00 Giliukai ir kiti miško kaimynai Rasa Pavilionienė

13.00 Daužpagalis ir kiti mediniai žaidimai Ramūnas Vaicekauskas

14.00 Muilo burbulai su burbulų draugu Rytis Urbakavičius

14.30 Kas tas molis? Ką lipdysim? Miglė Slapšinskaitė

15.30 Gyvas miško pasaulis Selemonas Paltanavičius

17.00 Senieji žaidimai ir pasakos vaikams Jaunimo Ramuva

18.00 Stebuklai be vadovėlio FiDi

 

ŽINIŲ PALAPINĖ

9.00 Filmukai mažiesiems

 

AMATŲ KIEMAS

20.00 – Pasakos (ne tik) vaikams apie girias, girinius ir medžiais paverstus vaikus – Algirdas Breidokas ir Gražina Kadžytė

 

 

ŠEŠTADIENIS RUGPJŪČIO 27 D.

VAIKŲ KIEMAS

10.00 Gyvybės medžio karpiniai Jurgita Treinytė

12.00 Muilo burbulai su burbulų draugu Rytis Urbakavičius

13.00 Giliukai ir kiti miško kaimynai Rasa Pavilionienė

14.00 Pažinkime senuosius lietuvių liaudies muzikos instrumentus Jonas Chockevičius

15.00 Senieji žaidimai ir pasakos vaikams Jaunimo Ramuva

16.00 Molis ir medis Miglė Slapšinskaitė

17.00 Stebuklai be vadovėlio FiDi

18.00 Aitvaro futbolas – prisijunki

 

ŽINIŲ PALAPINĖ

08.30 – Animacinių filmukų programa vaikams „Medis ir miškas lietuvių animacijoje“ – pristato Tindirindis

FOLK SCENA

11.30 – Muzikinis vaidinimas vaikams “Iš kokio jūs miško?” – ZKC teatro grupė Lagaminas ir šokių grupė Mėta

AMATŲ KIEMAS

20.00 – Užburtojo miško pasakos ir sakmės: tautosakos vakaras prie laužo – Algirdas Breidokas ir Gražina Kadžytė

 

 

SEKMADIENIS RUGPJŪČIO 28 D.

VAIKŲ KIEMAS

10.00 Molis ir miškas Miglė Slapšinskaitė

11.00 – „Kaip medžiai keliauja“ edukacija vaikams  Dr. Mindaugas Lapelė, Sengirės fondas

11.30 Senieji žaidimai ir pasakos vaikams Jaunimo Ramuva

12.00 Muilo burbulai su burbulų draugu Rytis Urbakavičius

13.00 Giliukai ir kiti miško kaimynai Rasa Pavilionienė

14.00 Gyvybės medžio karpiniai Jurgita Treinytė

 

ŽINIŲ PALAPINĖ

08.00 – Animacinių filmukų programa vaikams „Medis ir miškas lietuvių animacijoje“ – pristato Tindirindis

 

Programa
EKOMENIS
SKYFORGER (LV)
KITA