Mieli gentainiai,

MJR XXII – nukeliamas į 2022 metus

PILNOS APIMTIES festivalis Mėnuo Juodaragis XXII perkeliamas dar vienerius metus ir numatomas 2022-ųjų metų paskutinįjį vasaros savaitgalį. Gal ir simboliška, kad dvidešimt antrasis MJR vyktų 2022 metais, labai norime tikėti, kad tuomet jau turėsime galimybę siausti ir bendrauti su visu pasauliu be baimių.

Į MJR XXII festivalį anksčiau įsigyti bilietai galios tuomet, kai festivalis jau galės vykti be pandeminių lankytojų apribojimų. Kuomet tai bus – dievai težino.
Todėl, primename, kad įsigijusieji XXII-ojo festivalio bilietus, gali juos grąžinti (susisiekite el. paštu bilietai@mjr.lt). Tie, kas norėtų sulaukti didelio būsimo festivalio ir jį paremti – galite bilietus pasilikti iki Mėnuo Juodaragis XXII pagaliau įvyks.

Ar šiemet ar vėliau, laukiame susitikimo su Jumis, bičiuliai, – po šnabždančiais medžiais su švytinčia Juodaragio sakme akyse. Linkime visiems būti sveikiems, pasiruošusiems vasaros stebuklams!

 

Mėnuo Juodaragis XXI¾ – 2021

Žinia tokia: glaustą “Mėnesį Juodaragį” ketiname rengti šių metų rugpjūčio 20-22 dienomis.

Ypatingas, magiškas ir neišvengiamai glaustas Mėnuo Juodaragis vėl kviečia gentainius į savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros šventę vasaros pabaigoje! Kadangi pandeminė situacija lieka nenuspėjama, MJR festivalis šiemet rengiamas kaip atskiras įvykis – netradiciniu laiku, naujoje vietoje ir su ribotu lankytojų skaičiumi. Kol didysis Juodaragio vyksmas tebelaukia savo meto, Mėnuo Juodaragis XXI¾, apsuptas gamtos ir bendruomenės kūrybos stebuklų, žada dar vieną nepamirštamą ir šįkart labai smagų, raguotą pašėlimą! Festivaliuko vieta ir tema bus paskelbti netrukus.

MUZIKA | AMATAI | PASKAITOS | ŽYGIAI | EKOMENIS | APEIGOS

MUZIKA skambės dvejose scenose, išvysime rinktinius Lietuvos ir Baltijos šalių atlikėjus, ko gero bus ir užsienio svečių. Šiemet muzikos grupės ir projektai bus skelbiami. Taip pat laukia tradiciškai solidi PASKAITŲ programa, dūzgiantis AMATŲ KIEMAS, žoliavimai ir apeigavimai, skalsios kūrybinės dirbtuvės, sporto turnyrai, netikėtos žemės meno ir ugnies instaliacijos, kino filmai, šokiai, smagumas ir dar daugiau žvaigždėtų paslapčių.

Numatomas ribotas renginio lankytojų skaičius – 1000 bilietų. Šis skaičius gali būti didinamas arba mažinamas, priklausomai nuo būsimų Vyriausybės nurodymų, susijusių su kintančia pandemine padėtimi. Numatoma MJR 2021 bilietų kaina: 65-75 Eur. Bilietus ketiname pradėti platinti pirmosiomis LIEPOS MĖNESIO dienomis. Sekite Juodaragio žinias!

DĖMESIO!!! Tai atskiras, glaustas MJR renginys, kuriam įsigyjami NAUJI bilietai. T. y. 2021 metais NEGALIOJA bilietai, kurie anksčiau įsigyti MJR XXII festivaliui (juos raginame grąžinti, arba saugoti, kol pilnos apimties MJR festivalis galės vykti be apribojimų).

 

Skaitykite plačiau >>

Sekite Juodaragio žinias >>

 

MĖNUO JUODARAGIS
email: <mjr [et] dangus.net> / phone: +370 520 51727

Už Gamtą!