MĖNUO JUODARAGIS XXII vyks 2020 m. rugpjūčio 27-30 d.

 

Ar pasiilgote stebuklingo Juodaragio vyksmo vasaros pabaigoje? Mes Jūsų pasiilgome dar labiau! Po metų pertraukos Mėnuo Juodaragis grįžta su nauja jėga ir visus gentainius vėl kviečia į nepamirštamą šventę!

XXII-asis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis palydės vasarą 2020 m. rugpjūčio 27 -30 d. savo jaukiausiuose gamtos namuose – nuostabiojoje Dūburio ežero saloje, Zarasų krašte.

Nuo „didžiojo“ MJR festivalio praėjo jau du metai, rengėjų komanda jaučiasi atkutusi ir kupina entuziazmo, energijos bei naujų idėjų. Kaip ir Dūburio sala, atgimstanti gausia augalija, galiūnais medžiais ir tvirta klonių velėna. Paskutinį vasaros savaitgalį ji vėl svetingai atvers Visatos vartus gaivališkai kūrybai ir neįkainojamiems patyrimams.

Mūsų laukia keturios pasakiškos dienos savitos muzikos, amatų, žinių, tradicijų, meno ir pramogų – naujų erdvių, stiprių suvokimų, netikėtų susitikimų, nuostabios bičiulystės. Festivalio muzika nuo aušros lig aušros kerės pačiais įvairiausiais žanrais, vardais ir pavidalais, – pasirodymai vyks keturiose scenose (gal jų bus ir daugiau). O nauja, smarki ir kaip niekad pašėlusi MJR tema savo prigimtimi neišvengiamai palies kiekvieną atvykusį!

XXII-asis festivalis žada pasiūlyti išties nemažai naujovių bei nuotykių, tačiau esminė šio įvykio paslaptis – Mėnesio Juodaragio dvasia – liks tokia pat ištikima, tikra ir žavinga! Nes toji dvasia – tai mūsų plakančios širdys.

Kviečiame įsigyti MJR XXII išankstinius bilietus – nuo 2019 gruodžio 10 d.

Juodaragis šaukia, Juodaragis laukia – linksminkimos!

Juodaragis sauc, Juodaragis gaida – līksmosimies!

Juodaragis calls you, Juodaragis expects you – let’s all have fun!