NAUJIENOS

 

Kviečiame prisidėti prie festivalio MĖNUO JUODARAGIS gyvavimo skiriant 1,2% Gyventojų pajamų mokesčio. Tuo pačiu Jūs galite paremti ir Juodaragio vaikų stovyklos bei baltiškos muzikos leidyklos Dangus kultūrines veiklas.

Paramą skirkite: VŠĮ BALTIJOS GRIAUSTINIS
Kodas: 124631480

Paramą skirti gali visi dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Tai padaryti galima iki 2020 m. liepos 1 d. Tai paprasta ir Jums nieko nekainuoja!
Žingsnius rasite čia >>

MJR  / 2020 04 26

 

Mieli bičiuliai,

Didelių ir netikėtų pokyčių akivaizdoje pranešame, kad MJR festivalį tebeplanuojame rengti tuo pačiu laiku – paskutinį vasaros savaitgalį – RUGPJŪČIO 27-30 d.

Nors įvykiai kinta greitai, sunkiai nuspėjamai, prognozės teikia vilties, kad tuo metu epidemija bus nurimusi ir suteiks galimybes renginiams atvirame ore. Mūsų komanda toliau dirba ir ruošia festivalio programą.

Tuo pačiu kartu su Jumis suprantame, kad saugumas ir sveikata yra svarbiausia. Seksime ir griežtai laikysimės visų galimų oficialių apribojimų bei rekomendacijų. Jeigu festivalio situacija keistųsi, apie tai pranešime pirmosiomis birželio mėnesio dienomis.

 

O pavasaris jau beldžiasi – dalinamės su Jums vaizdais iš aplankytos Dūburio salos. Joje vyksta miško darbai, neseniai praūžusi galinga vėtra nugriovė nemažai medžių, tačiau visi didingieji ąžuolai liko nenukentėję. Kertami krūmai, renkamos šakos, tiesiamos pralaidos, planuojama pataisyti kelius, o Dūburio šeimininkė Onutė laukia, kuomet galės užkaisti katilą ir pavaišinti visus svečius gilių kava.

 

Tikimės, kad vasaros gale susitiksime, įkvėpsime švarios Gamtos ir apsikabinsime nesibaimindami. O kol kas visiems linkime prasmingo laiko namuose, kantrybės ir drūtos sveikatos! Optimizmas – sveikatos dalis. Laikykimės vieningai!

 

MJR Gentis / 2020 03 31

 

 


MĖNUO JUODARAGIS XXII vyks 2020 m. rugpjūčio 27-30 d.

 

Ar pasiilgote stebuklingo Juodaragio vyksmo vasaros pabaigoje? Mes Jūsų pasiilgome dar labiau! Po metų pertraukos Mėnuo Juodaragis grįžta su nauja jėga ir visus gentainius vėl kviečia į nepamirštamą šventę!

XXII-asis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis palydės vasarą 2020 m. rugpjūčio 27 -30 d. savo jaukiausiuose gamtos namuose – nuostabiojoje Dūburio ežero saloje, Zarasų krašte.

Nuo „didžiojo“ MJR festivalio praėjo jau du metai, rengėjų komanda jaučiasi atkutusi ir kupina entuziazmo, energijos bei naujų idėjų. Kaip ir Dūburio sala, atgimstanti gausia augalija, galiūnais medžiais ir tvirta klonių velėna. Paskutinį vasaros savaitgalį ji vėl svetingai atvers Visatos vartus gaivališkai kūrybai ir neįkainojamiems patyrimams.

Mūsų laukia keturios pasakiškos dienos savitos muzikos, amatų, žinių, tradicijų, meno ir pramogų – naujų erdvių, stiprių suvokimų, netikėtų susitikimų, nuostabios bičiulystės. Festivalio muzika nuo aušros lig aušros kerės pačiais įvairiausiais žanrais, vardais ir pavidalais, – pasirodymai vyks keturiose scenose (gal jų bus ir daugiau). O nauja, smarki ir kaip niekad pašėlusi MJR tema savo prigimtimi neišvengiamai palies kiekvieną atvykusį!

XXII-asis festivalis žada pasiūlyti išties nemažai naujovių bei nuotykių, tačiau esminė šio įvykio paslaptis – Mėnesio Juodaragio dvasia – liks tokia pat ištikima, tikra ir žavinga! Nes toji dvasia – tai mūsų plakančios širdys.

Kviečiame įsigyti MJR XXII išankstinius bilietus >>

Juodaragis šaukia, Juodaragis laukia – linksminkimos!

Juodaragis sauc, Juodaragis gaida – līksmosimies!

Juodaragis calls you, Juodaragis expects you – let’s all have fun!