MJR atmintinė atvykstantiems
2012.08.23

Tiems kurie jau kraunasi kuprines kelionei į Zaraso salą, norime paminėti keletą dalykų, kuriuos gal būt galėjote ir pamiršti ar nežinoti. Tikimės ši improvizuota atmintinė padės Jums įsikurti jaukiai ir visą festivalio metą praleisti smagiai ir be didelių rūpesčių.

Kadangi šių metų tema yra paukščiai – skatiname nuotaika ir išvaizda atspindėti festivalio margumą. Šiemetinis Juodaragio "dreskodas" - raibas, įvairiaspalvis, plunksnuotas ir pasakiškai originalus. Laukiniškam garderobui puikiai tiks ir pora plunksnų. Jei neturite, dar galite pamėginti išprašyti iš pakeleivingo kaimo gaidžio, ar pulkelio žąsų :)

Įkurtuvėms salos kempinge - klasikinis trejetukas – palapinė, miegmaišis ir kilimėlis. Bet galima puikiai įsikurti ir tarp pušų pasikabinant hamaką. Oreivystės ir magijos ryšį miegojimas ore turėtų tikrai sustiprinti :) Kas turite hamaką – pagriebkite. Jeigu neturite, mes turėsime.

Rudenėjančiai vasaros pabaigai pravers keletas šiltesnių drabužių, taip pat naudingas festivalio atributas - lietpaltis, arba skėtis.  Retas Juodaragis, kad nepalytų. O jei nepasiimsite lietpalčio - palis būtinai. ;)

Raskite vietos švilpukams, lūpinėms armonikėlėms, dambreliams, būgnams, dūdelėms ir kitiems instrumentams, kurie puikiai papildys gausiai garsais apipintą MJR aurą.

Maistą galite atsivežti, arba palesti šviežiai paruošto festivalio lauko kavinėse - "Alaus namai", "Balti Drambliai" (vegetarams), "Bebro blyninė", "Mažoji Ragainė" ir "Akivarai". Tačiau tikrai nepamirškite atsivežti vandens. Tiesa, savas bokalas ar ragas alui irgi pravers!

Mes tikime Juodaragio žmonių susivokimu ir tikimės, jog šiemet kaip ir praėjusiais metais visi susirinkusieji su savimi, aplinkiniais, daiktais ir gamta elgsis atsakingai. Primename, jog negalima kūrenti laužų tam neskirtose vietose, teršti aplinkos šiukšlėmis ir nepagarba kitiems.

Nesivežkite daug daiktų ir pakuočių - tai palengvins kuprinę, o jeigu kurio nors civilizacijos pasiekimo  pritrūksite, galėsite nusipirkti šalia esančio Zarasų miestelio maximose ir norfose. Nesivežkite per daug vertingų daiktų, kuriuos turėtumėt nuolat saugoti ir negalėtumėt nešiotis su savimi. Sakoma, net tarp čigonų vagių pasitaiko, taip ir kiekviename dideliame renginyje visko nutinka...

Visokeriopos informacijos ir pamestų daiktų ieškokite MJR infopunkte – Žinyčioje. Būsime dėkingi, jeigu radę pamestuosius padėsite grąžinti savinkams atnešdami juos būtent ten.

Geriausi linkėjimai iš Zaraso salos!
Jau visai netrukus pasimatysime!