Festivalio rytmetį - kilk į mankštą!
2012.08.23

Besikeliantiems anksti - dar viena 15-ojo festivalio naujovė sveikatingo judrumo srityje - rytmetinės mankštos! Jose atsibusite, nusikratysite kerpes ir kaip niekad stebukllingai pakrausite kūną enegerija, atsigausite po siautulingos nakties bei pakelsite ūpą! Mankšta patiks ne tik vyturiams sveikuoliams, bet ir padės atsigauti siautulingų festivalio naktų dalyviams. Tai ramaus tempo pratimai visoms raumenų grupėms ir sąnariams. Po mankštos atsigaivinsime šaltinio vandeniu. Tai bus puiki dienos pradžia tolimesniam mėgavimuisi festivaliu.

Šeštadienį 9.00 val. mankštą pradės šiuolaikinio šokio ir judesio specialistė Gintarė Lučiūnaitė, praktikuojanti įvairius fizinės kūno plastikos menus jau 15 metų. Maždaug prieš 5 metus susidomėjo pilatesu, kalanetika, kūno balansu, treniruojasi pas geriausius Lietuvos trenerius ir šių sričių specialistus, dalyvauja pilates, jogos seminaruose bei konvencijose, veda mankštas keliose Vilniaus sporto studijose.

Mankštoje atliekami įvairūs funkciniai, pilates, jogos, tempimų pratimai, visapusiškai apkraunami  kūno raumenys,  gerinamas sąnarių paslankumas, raumenų elastingumas, plastiškumas ir koordinacija.

Sekmadienį 8.30 val. rytmetinės mankštos "sumuštinį" iš dinaminių, hatha jogos ir kovos meno pratimų pristatys Marius Galinis - Romuvos vaidila besigilinantis į tradicinį japonų kovos meną Bujinkan Budo Taijutsu, bei įvairias sveikatingumo sistemas.