MĖNUO JUODARAGIS XXIII

ugninga ir įspūdinga vasaros šventė!

Dvidešimt trečiasis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis kviečia Tave į ugningą vasaros šventę 2023 m. rugpjūčio 24 – 27 d. – mūsų mylimoje, pasakiškoje Dūburio ežero saloje, Zarasų raj.

Didelio masto, kaip niekad galingas MJR žaižaruos akyse ir širdyse 4 dienas ir naktis! Nuostabios Gamtos ir Dūburio ežero apsuptyje muzikos magija skleisis keturiose festivalio scenose – lankytojai išvys daugiau nei 60 galingų, išskirtinių bei savitų Lietuvos ir užsienio kolektyvų pasirodymų. Juk “Mėnuo Juodaragis” yra daugiausiai skirtingos muzikos grupių ir atlikėjų pristatantis vasaros festivalis Lietuvoje!

Unikali festivalio programa jungs daugelį krypčių, Tavęs laukia: • Senųjų ir naujųjų amatų kiemas • Pažintinės paskaitos, edukacijos, žygiai • Kino filmų pristatymai • Baltų apeigos ir burtai • Sporto turnyrai • Mankštos ir meditacijos • Meno projektai ir parodos • Teatro ir ugnies šokio pasirodymai • Programa vaikams ir visai šeimai. Ir daug kitų netikėtų veiklų bei reginių! Turiningos įdomios veiklos ir stiprių patirčių čia ras kiekvienas.

Kviečiame susitikti magiškoje tikrovėje ir su geriausiais bičiuliais betarpiškai patirti geriausią 2023-ųjų vasaros nuotykį!

Įsigyk pirmuosius geriausios kainos bilietus DABAR!

Nepakartojama muzikos ir baltiškos magijos fiesta laukia Tavęs!

Prisijunk prie MJR XXIII renginio Facebook:

MJR scenoje - islandiško ugnikalnio išsiveržimas - SOLSTAFIR!

Festivalyje Mėnuo Juodaragis XXIII pasirodys viena žymiausių ir įdomiausių šiuolaikinio post-metal grupių, atvykstanti iš ledo ir ugnies žemės, karštųjų geizerių ir ugnikalnių salos. Solstafir yra ryškus Islandijos kolektyvas, kurio atmosferinis skambesys puikiai perteikia islandiškąjį muzikos fenomeną. Grupės muzika prieš gerą dešimtmetį peržengė sunkiojo metalo scenos ribas ir pasklido nenuspėjamose stilių platybėse. Savitai komponuojami Solstafir kūriniai vaizdingai dera su atšiauriu Islandijos gamtos grožiu, o nuostabus epinis skambesys su ypatingai savita kalba. Skaityti daugiau>>>

UŽSISAKYK GANDUS!

Tik svarbiausios ir geriausios MJR naujienos 3-4 kartus per metus
nepraleisk ir sužinok pirma(s). Jokių įkyrių brukalų! (mes irgi nekenčiam spemo!)

Prieš tai, kai pradėsime skelbti naujienas apie ateinančių, 2023 metų festivalį MĖNUO JUODARAGIS, kviečiame darsyk pasinerti į šiltus vaizdingus praėjusios vasaros prisiminimus: oficialus filmukas apie galingai grįžusį ir Dūburio saloje suošusį MJR XXII – jūsų dėmesiui! Tokiais atsiminimais dalintis išties džiugu ir miela!

Dar kartą – ŠAKNIM GILYN ⚡ ŠAKOM AUKŠTYN!!!

ATLIKĖJAI

MJR BIČIULIAI