Atvykimas

Šiais metais Mėnuo Juodaragis vyks Dūburio ežero saloje, kuri nutolusi nuo Zarasų miesto 20 km.  Salos koordinatės – 55.788253, 25.962324.

Patogiausia atvykti automobiliu, taip pat autobusais, traukiniu, dviračiu ar kitais Jums tinkamais būdais. Esant galimybei, pasirinkite kuo ekologiškesnį atvykimo būdą.

Pasinaudokite čia pateikiamais žemėlapiais, tvarkaraščiais (bus vėliau). Tikimės, kad kelionė į naująją šių metų festivalio vietą Jums bus įdomi ir neprailgs.

 

TRAUKINIU:

• Turite galimybę vykti ekologiškiausia tolimojo transporto priemone – traukiniu – iš Vilniaus iki Turmanto (galinė Šiaurės-Rytų gelžkelio stotelė!). Nuo Turmanto iki Dūburio salos – 35 km. Juos galite įveikti atsivežtu dviračiu, autostopu. Tam tikru metu atvykusius traukiniu iki Turmanto geležinkelio stoties pasitiks specialus MJR autobusas (informacija bus vėliau). Atvykus į Turmanto geležinkelio stotį ar Zarasų miesto autobusų stotį kitu laiku, nei važiuoja specialūs MJR autobusai vežantys į festivalio vietą, galima važiuoti taksi (informacija bus vėliau).

 

DVIRAČIU:

• Žinoma, tikras iššūkis pasiekti Dūburio ežero salą dviračiu! Atkakliems nuotykių mėgėjams, rekomenduojame MJR dviračių žygį Minam Juodaragin – tai proga ne tik ekologiškai, savo jėgomis įveikti smagų atstumą, bet ir pakeliui pasigrožėti ežeringomis Aukštaitijos vietovėmis.

• Tačiau net jei nesiruošiat minti pedalų kelias paras, jeigu turite galimybę, DVIRAČIUS ATSIVEŽKITE! Dūburio ežero apylinkės užburiančios savo grožiu ir pilnos įdomybių – du ratai TIKRAI pravers!! Stiprių jums raumenų, minkštos sėdynės ir giedro dangaus! 🙂

 

AUTOMOBILIU:

• Vykstant automobiliu iš Vilniaus, arčiausias kelias: Molėtų plentu (A14) iki Utenos – sukti į Zarasus (A6) – ties Daugailiais sukti į kairę (178) ir pro Antalieptę ir Dusetas važiuoti iki Antazavės.

• Vykdami automobiliu iš Kauno: važiuokite A6 keliu, link Jonavos – pravažiavus Ukmergę, pasirinkite kelią link Utenos – Utenoje sukti į Zarasus (A6) – ties Daugailiais sukti į kairę (178) ir pro Antalieptę ir Dusetas važiuoti iki Antazavės.

Iš Antazavės ar nuo Zarasų atvyksite keliu 117, už 3 kilometrų nuo Antazavės sukite pažymėtu žvyrkeliu, kuris veda link Dūburio salos.

 

Automobiliu iš Vilniaus:

 

Automobiliu iš Kauno:

 

Automobiliu iš Zarasų: