Su apyranke

MJR XXII bilietai su apyranke

 

Ištikimieji festivalio lankytojai, tebenešiojantys ankstesnių metų medžiagines MJR apyrankes, iki birželio 1 dienos bilietus gali įsigyti su simboline nuolaida. Tam reikia asmeniškai apsilankyti mūsų buveinėje „Ragainė“ Vilniuje.

• MJR XXII bilietas Jums kainuos 2 Eur pigiau.

 

• MJR XXII Šeimos bilietas – 3 Eur pigiau.

 

Jeigu atsiskaitoma banko kortele, nuolaida atitinkamai 1 Eur mažesnė. Prašome pasirūpinti grynaisiais pinigais.

 

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad nuolaida suteikiama tik tuo atveju, jei medžiaginė MJR apyrankė nešiojama ir nebuvo nė karto nuimta nuo riešo. Tai esminė sąlyga.
Asmuo, festivalyje pateikiantis su nuolaida pirktą MJR bilietą, taip pat turi būti su nešiojamaapyranke.

Laukiame Jūsų „Ragainėje“ Skapo g. 3, Vilniuje nuo 12.00 iki 19.00 val. kasdien. Tel. +370 678 86443 www.facebook.com/dangausragaine

 

 

MJR XXII bilietas – už 5 apyrankių auką

 

Tie atkaklūs gentainiai, kurie tebenešioja 5 (penkias) medžiagines praėjusių MJR festivalių apyrankes ir nebuvo nė karto jų nusiėmę, jas vėl gali iškeisti į vieną nemokamą šių metų festivalio bilietą (kvietimą)!

Tai Juodaragio dovana ištikimiausiems lankytojams. Jeigu apsispręsite – ant Jūsų atlaisvinto riešo vėl bus vietos naujoms gražioms juostelėms 🙂 o mums bus malonu asmeniškai susitikti ir atlikti šį ritualą. Visos aukojamos apyrankės nukerpamos ir iškeliauja pro Ugnies vartus. Taip pat paprašysime užpildyti ypatingą Juodaragio bičiulio anketą.

Esminė sąlyga – visos penkios skirtingų metų MJR apyrankės turi būti nė karto nenuimtos nuo riešo. Tai bus kruopščiai patikrinta suteikiant kvietimą. Kilus abejonėms dėl apyrankių „autentiškumo“ ir nešiojimo, MJR rengėjai pasilieka pilną teisę nemokamo bilieto nesuteikti, o nesąžiningus asmenis sugėdinti

 

Pasinaudoti šia galimybe galima tik gegužės mėnesį, ketvirtadieniais asmeniškai atvykusį MJR atstovybę – „Ragainės“ krautuvėlę Vilniuje (Skapo g. 3) nuo 12.00 iki 19.00 val.

Kitomis dienomis ir kitose vietose apyrankės į bilietus nekeičiamos. Esant poreikiui pasiteirauti papildomai – skambinkite tel.+370 688 19655.

 

 

 

MJR bilietai su nuolaidomis | MJR Bilietai Žygių dalyviams | MJR bilietai | Bilietų naudojimo taisyklės

Visais klausimais dėl bilietų ar taisyklių, maloniai prašome kreiptis el. paštu bilietai@mjr.lt arba tel. +370 520 5172.