Šiais metais Mėnuo Juodaragis vyks Dūburio ežero saloje, kuri nutolusi nuo Zarasų miesto 20 km.  
Salos koordinatės – 55.788253, 25.962324.

Patogiausia atvykti automobiliu, taip pat autobusais, traukiniu, dviračiu ar kitais Jums tinkamais būdais. 
Esant galimybei, pasirinkite kuo ekologiškesnį atvykimo būdą.

Pasinaudokite čia pateikiamais žemėlapiais, tvarkaraščiais (bus vėliau).
Tikimės, kad kelionė į naująją šių metų festivalio vietą Jums bus įdomi ir neprailgs.

Traukiniu

Turite galimybę vykti ekologiškiausia tolimojo transporto priemone – traukiniu – iš Vilniaus iki Turmanto (galinė Šiaurės-Rytų gelžkelio stotelė!). 

Nuo Turmanto iki Dūburio salos – 35 km. 

Juos galite įveikti atsivežtu dviračiu, autostopu. 

Tam tikru metu atvykusius traukiniu iki Turmanto geležinkelio stoties pasitiks specialus MJR autobusas (informacija bus vėliau). 

Atvykus į Turmanto geležinkelio stotį ar Zarasų miesto autobusų stotį kitu laiku, nei važiuoja specialūs MJR autobusai vežantys į festivalio vietą, galima važiuoti taksi (informacija bus vėliau).

Dviračiu

Žinoma, tikras iššūkis pasiekti Dūburio ežero salą dviračiu! 

Atkakliems nuotykių mėgėjams, rekomenduojame MJR dviračių žygį Minam Juodaragin – tai proga ne tik ekologiškai, savo jėgomis įveikti smagų atstumą, bet ir pakeliui pasigrožėti ežeringomis Aukštaitijos vietovėmis.

Tačiau net jei nesiruošiat minti pedalų kelias paras, jeigu turite galimybę, DVIRAČIUS ATSIVEŽKITE! Dūburio ežero apylinkės užburiančios savo grožiu ir pilnos įdomybių – du ratai TIKRAI pravers!! 

Stiprių jums raumenų, minkštos sėdynės ir giedro dangaus! :)

Motociklu ar automobiliu

Vykstant automobiliu iš Vilniaus, arčiausias kelias: Molėtų plentu (A14) iki Utenos – sukti į Zarasus (A6) – ties Daugailiais sukti į kairę (178) ir pro Antalieptę ir Dusetas važiuoti iki Antazavės.

Vykdami automobiliu iš Kauno: važiuokite A6 keliu, link Jonavos – pravažiavus Ukmergę, pasirinkite kelią link Utenos – Utenoje sukti į Zarasus (A6) – ties Daugailiais sukti į kairę (178) ir pro Antalieptę ir Dusetas važiuoti iki Antazavės.

Iš Antazavės ar nuo Zarasų atvyksite keliu 117, už 3 kilometrų nuo Antazavės sukite pažymėtu žvyrkeliu, kuris veda link Dūburio salos.

Iš Vilniaus:

 

Iš Kauno:

 

 Iš Zarasų:

IKI SUSITIKIMO DIDŽIAJAME JUODARAGYJE, VALIO!