MJR XXI PROGRAMA

Atmintinė

Vieta, atvykimas, sąlygos

Programos dalys pagal veiklas ir erdves

Rėmėjai

 

Parkuotė

Apie sąlygas, įvažiavimus, mokesčius, pravažumą

Svarbu pasirinkti teisingą įvažiavimą!

Yra du skirtingi atvykimo keliai:

  • PAGRINDINIS – MJR lankytojams.
  • ORG – rengėjams / dalyviams / tarnyboms / lankytojams su judėjimo negalia

Atvykdami sekite nuorodas ir pasirinkite tinkamą įvažiavimą. Svarbu nesupainoti, nes skirtingose piliakalnių slėnio pusėse esančias parkavimo aikšteles skiria net 7 km apvažiavimas. Tokie tie Šešuvies vingiai ir skardžiai!

Festivalio žemėlapis >>

Apie vietą ir mokesčius

Nauja MJR vieta Pašešuvio gamtovaizdžio draustinyje lemia savas automobilių parkavimo sąlygas. Automobilių kasmet vis daugėja, o glaustasis festivalis atrodo ne toks jau mažas, tad turėsime taupiai elgtis su ribotais piliakalnių komplekso resursais. Dauguma lankytojų autotransporto priemones statys didelėje pažymėtoje pievoje prieš įėjimą į festivalio teritoriją. Atstumas iki kempingo ir renginio veiksmo – tik 300 metrų.

Ekologinis mokestis už automobilį / motociklą – tik 1 euras.
Šis simbolinis mokestis skiriamas pievų savininkams, paruošimui ir sutvarkymui po renginio.

Šeimos su vaikais

Atvykstantiems su ikimokyklinio amžiaus vaikais suteikiama galimybė automobilius parkuoti atskiroje kempingo vietoje prie savo palapinių – Ramučiuose. Saugant kelią, priklausomai nuo oro sąlygų ir mašinų srauto, ši parkavimo vieta yra ribotos talpos – suteikiama anksčiau atvykusiems.

Kemperiai

Vieta greta Ramučių, ribotam kemperių kiekiui.

Apie pravažumą

Jei ištiktų smarki liūtis ir nepravažumas (sakoma, kad ne veltui ši vieta vadinasi Molavėnai… :), savanoriai ir budintys apsaugos darbuotojai pasistengs suteikti reikiamą pagalbą.  Mes pasistengėme parkavimo sąlygas padaryti kuo palankesnes ir mažiau apmokamas, jos yra pakankamai paprastos – norėtume tikėtis ir atvykstančių Juodaragio lankytojų savitarpio supratimo, pagalbos bei ramaus geranoriškumo. Viskas bus gerai, net jei prireiktų traktoriuko! 🙂

Keliaukite draugiškai

Jeigu turite galimybę keliauti su draugais, atvykti be dar vieno automobilio – taip ir padarykite! Ačiū už supratimą!