MJR XXI PROGRAMA

Atmintinė

Vieta, atvykimas, sąlygos

Programos dalys pagal veiklas ir erdves

Rėmėjai

 

Minam Juodaragin

MJR XXI DVIRAČIŲ ŽYGIS

Dvidešimt pirmasis Mėnuo Juodaragis šiais metais keliasi į Žemaitijos prieigose stūkstantį įspūdingą Molavėnų piliakalnių kompleksą, esantį Pašešuvio kraštovaizdžio draustinyje, Raseinių rajone. Tad MJR žygeivių laukia naujas iššūkis ir naujas kelias! Kelionės dvasia, gamtiška kūno galia, nuostabaus grožio Lietuva aplink, laisvės vėjas ir pasiektas tikslas – šie puikūs patyrimai padaro Mėnesio Juodaragio nuotykį pačiu sodriausiu.

Kviečiame minti kartu su tradiciniu dviračių žygiu, kuris šiais metais prasidės nuo Kauno. Ištvermingųjų dviratininkų laukia nepamirštama kelionė, aplankant vaizdingą Panemunės kraštą ir pilis!

UŽ GAMTĄ!

Visiems užsiregistravusiems ir per 100 km atmynusiems dviratininkams suteikiama nuolaida MJR XXI bilietams. Žygio dalyviui festivalio bilietas kainuos 45 Eur. Tie, kurie MJR bilietą jau įsigiję, atmynus bus grąžinta dalis pinigų. Kiti patvirtinti žygio dalyviai bilietus galės įsigyti prie festivalio vartų.

„Minam Juodaragin“ grupė Facebook >>

 

REGISTRACIJA IR BENDRA INFORMACIJA

Registracija į MJR dviračių žygį vyksta iki rugpjūčio 21 dienos 21.00 val. elektroniniu paštu mjrdviraciai@gmail.com arba telefonu +370 614 76282.

Žygio maršrutas: Kaunas – Kulautuva – Vilkija – Seredžius – Veliuona – Raudonė – nakvynės vieta – Kalnujai – Raseiniai – Sujainiai – Viduklė – MJR. Bendras atstumas apie 140 km.

Žemėlapis >>

Dviračių žygio pradžia: renkamės rugpjūčio 22 dieną 09.30 val. prie Kauno geležinkelio stoties.
Važiuojantieji iš Vilniaus susitinka rugpjūčio 22 dieną 06.45 val. prie Vilniaus geležinkelio stoties. Ten dviračius ir dviratininkų bagažą surinks ir iki Kauno nuveš specialus transportas, o dviratininkai iš Vilniaus Kauną pasieks traukiniu (07:30 – 08:47), traukinio bilieto kaina: 5,60 Eur antra klase ir 6,20 Eur pirma klase.

 

MINANTIEMS ATSKIRAI

Galima minti ir atskirai, jums patogiu maršrutu ir laiku, tačiau privalu numinti bent 100 km bilietui su nuolaida gauti ir būtina fiksuoti savo kelionės maršrutą pvz., asmenukės prie miestelių ženklų arba dviratininkų programėlės (Endomondo, Strava).
Minantiems atskirai taip pat būtina užsiregistruoti telefonu arba el. paštu mjrdviraciai@gmail.com!

———–

BENDROS ŽYGIO SĄLYGOS

Kiekvienas atsakome už savo saugumą patys. Asmenys iki 18 metų gali važiuoti tik su prižiūrinčiu asmeniu – vienu iš tėvų ar globėjų. Būtinos visos saugumo ir atsargumo priemonės – šalmas, šviesą atspindinti liemenė, atšvaitai, lempos priekyje ir gale. Taip pat būtina tvarkinga transporto priemonė – žygis bus malonesnis, jeigu dviratis bus tvarkingas ir tinkamai jums sureguliuotas.

Žygis nėra lenktynės, tad kiekvienas miname sau patogiu tempu.

Pirmą žygio naktį nakvosime gamtoje, pusiaukelėje tarp Raudonės ir Raseinių, tad kai kurios priemonės ir įrankiai gali praversti: palapinė, miegmaišis, kilimėlis, žibintuvėlis, indas valgiui, drabužis nuo lietaus, gera nuotaika ir ryžtingas nusiteikimas.

Kilus klausimams prašome kreiptis telefonu +370 614 76282 arba el. paštu mjrdviraciai@gmail.com


SUSIBURKIM IR MINKIM! – IKI SUSITIKIMO!