MJR XXI PROGRAMA

Atmintinė

Vieta, atvykimas, sąlygos

Programos dalys pagal veiklas ir erdves

Rėmėjai

 

Mielas prietėliau, jeigu mes pažįstami – susiBurkime ypatingame, glaustajame savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalyje paskutinį vasaros savaitgalį – rugpjūčio 24-26 dienomis.

 

Dvidešimt pirmasis MJR kviečia į pasakiškai jaukią genties šventę, gaubiamą paslaptingų ūkanų ir kaitrių liepsnų, kuri vyks naujoje ypatingoje vietoje  – įspūdingame Molavėnų piliakalnių komplekse. Keliausime į Vakarų Lietuvą, Žemaitijos prieigas, Raseinių kraštą.

 

Trijų dienų festivalio scenose pasirodys keturios dešimtys muzikos kolektyvų iš Baltijos kraštų ir įvairių tolimų šalių – tiek puikiai pažįstami ir mylimi MJR senbuviai, tiek nauji ir negirdėti atradimai. Šiemet jų vardai liks nepaskelbti iki pat renginio pradžios – leisk Tave nustebinti, kai atvyksi!

 

Tradiciškai plačioje MJR programoje – gausiausias Amatų kiemas, gilių žinių ir istorijos kupinos Paskaitos, baltiškos Apeigos, stebuklingos ekoMenio erdvės, pažintiniai žygiai, kūrybinės dirbtuvės, sporto turnyrai. Taip pat netrūks smarkių pramogų, tostų, pokštų ir žaidimų visai šeimai.

 

Po žvaigždėta Burtų skraiste, bičiulių rate Juodaragis laukia Tavęs.
Juk atsitiktinumų nebūna – nori tikėk, nori ne…