Vietovė

Mėnuo Juodaragis šiemet vyks GRYBŲ DVARE, Švenčionių rajone

Šiemet kitoks ir glaustas Mėnuo Juodaragis kvies į Grybų dvarą, įsikūrusį Labanoro girios pašonėje, prie Sarių, Švenčionių rajone. Stebukliškai jauki, žaliai vaizdinga senoji Grybų dvarvietė, jau prieš keletą metų Juodaragio nusižiūrėta, lauks visų gentainių 2021 m. rugpjūčio 20-22 dienomis.

 

Nuo XVIII a. žinomą Grybų dvaro pastatų ansamblį nusinešė laikas, dabar čia miškų supamas ošia senas parkas su medžių alėjomis, senolis Grybų ąžuolas ir žymios šešios liepos. Prieš 15 metų dvarvietę su meile ir užsidegimu ėmėsi gaivinti šios vietos šeimininkas Tomas Jonušas, pavertęs dvarą prižiūrėta ir maloniai lankoma vieta, vyksta įvairūs ypatingi renginiai.

 

Festivalio lankytojai galės mėgautis gaivia medžių laja, žaliomis pievelėmis, ramiu dvaro tvenkinių vandeniu, o žygiams po įspūdingas apylinkes skirsime dar daugiau dėmesio. Dvaro kraštovaizdyje įsikurs kelios muzikos scenos, kino ir paskaitų palapinė, amatų kiemas, Juodaragio šventykla, gamtinio meno dirbtuvės, lauko kavinės ir kt.

 

 

Tikime, kad ši maloninga vieta nustebins MJR lankytojus, leis pasijusti ypatingai šventiškai ir bendruomeniškai. Tam, žinoma, dar reikės ir ne mažiau ypatingos festivalio programos ir temos – tokią ir ruošiame! :)) Susitikim!

 

 

 

Nuotraukų autoriai Algis Jakštas, Kazimieras Šešelgis.