Parkuotė

Kviečiame susipažinti su automobilių parkavimo sąlygomis Grybų dvare:

℗ PARKUOTĖ RENGINIO VIETOJE

Atvykę automobilį galite nemokamai pasistatyti už renginio teritorijos (iki festivalio  ~ 400 m). Festivalio vietoje parkuotė yra mokama:

🔸Automobilis – 25 Eur
🔸Kemperis – 40 Eur (tik kemperiams skirtoje vietoje)
🔸Motociklas – 10 Eur

🔸Nemokama parkuotė – prieš įvažiavimo į festivalį saugos postą, dešinėje kelio Sariai-Švenčionėliai pusėje.

Parkavimo leidimai įsigyjami atvykus prie festivalio Vartų ir galioja visas renginio dienas. Palapinės statomos atskirai. Pirmiesiems atvykusiems bus galimybė šalia automobilio pasistatyti palapinę. Šis plotas labai ribotas!

LABAI SVARBU:

🔸Parkuotės leidimas galioja tik vienam įvažiavimui. T. y. pasistatę automobilį, turėtumėt išvykti kai baigsite savo buvimą festivalyje. Pakartotinis įvažiavimas negalimas, arba turėsite apmokėti įvažiavimą iš naujo (jeigu bus likusių vietų).

🔸Atvykimas ir išvykimas vyksta skirtingais keliais, EISMAS VIENPUSIS.

🔸 Jeigu ketinate apsistoti ne renginio vietoje, tuomet automobilius statykite neįvažiavę į renginio teritoriją (nemokama parkuotė ant kelio), kad galėtumėt netrukdomai išvykti.

Glaustasis šių metų MJR festivalis vyksta nedidelėje, miškų apsuptoje vietoje, kuri pasiekiama siauru keliu, todėl automobilių parkavimas ir judėjimas bus itin ribotas. Taip pat kasmet susiduriame su vis didėjančiu automobilių srautu, kuris tampa dideliu rūpesčiu renginiui. Lankytojų prašome suprasti, kad parkuotės mokesčiai ir griežtėjančios taisyklės skirtos sureguliuoti ir pažabotį šį srautą.

Maloniai raginame laikytis numatytų parkavimo taisyklių, automobilius palikti tik nurodytose vietose, elgtis apdairiai ir neblokuoti eismo. Neatsakingai netinkamoje vietoje pestatytas automobilis gali sukelti kritinių situacijų renginio vyksmui ir daugeliui lankytojų!

Esant galimybei raginame į MJR atvykti be automobilio (traukiniais, specialiuoju festivalio autobusu, dviračiais ar kt.) arba viename automobilyje susitalpinti kuo daugiau MJR lankytojų! Palikime kuo daugiau vietos Gamtai!
Daugiau apie ATVYKIMĄ skaitykite čia >>