Minam Juodaragin!

Prisijunk prie ekologiško dviračio žygio į glaustąjį Juodaragį Grybų dvare

 

Už gamtą!

Visiems užsiregistravusiems ir virš 70 km atmynusiems dviratininkams suteikiama nuolaida bilietams. Žygio dalyviui festivalio bilietas kainuos 60 Eur, bet bilietus įsigyti reikia iš anksto. Užsiregistravus ir atmynus – prie festivalio Vartų – bus grąžinta permokėta dalis.

Ši nuolaida neskirta tiems, kas atvyksta traukiniu su dviračiu ir įveikia tik likusius kelis kilometrus, bet tokį būdą atvykti taip pat rekomenduojame. Tokiu atveju registruotis nereikia. Festivalio bilietą įsigykite iš anksto.

 

Registracija ir kontaktai:

Registacija vyksta iki rugpjūčio 18 d. 22 val. (trečiadienio vakaro) el. paštu mjrdviraciai@gmail.com (nurodant vardą, pavardę, kontaktinį tel. numerį).
Dėl visų klausimų, susijusių su dviračių žygiu, registracija, ar iškilus neaiškumams, skambinti +370 614 76282.

Daugiau apie Minam Juodaragin! – Facebook aplinkoje >>

 

Žygio laikas ir maršrutas:

Žygis truks vieną dieną nuo rugpjūčio 19 d. ryto iki vakaro – nakvosime jau festivalio teritorijoje.
Rugpjūčio 19 d. (ketvirtadienį) žygeiviai susitinka 8:00 prie Karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje, šalia Nacionalinio muziejaus. Nuo paminklo pajudame 8:30.

Minti galima ir atskirai nuo grupės (sau patogiu maršrutu ir laiku), festivalio kasoje nurodant žygio įrodymus (parduotuvių čekius, nuotraukas prie miestelių, Strava/Endomondo duomenis ir kt.). Minantiems atskirai taip pat būtina užsiregistruoti telefonu arba el. paštu mjrdviraciai@gmail.com.

Maršrutas: Vilnius – Nemenčinė – Pabradė – Sariai – Grybų dvaras.

Alternatyvus maršrutas: Vilnius – Nemenčinė – Sužionys – Pabradė – Meškerinė (pro poligoną\keliu 4415) – Liūlinė – Grybų dvaras.

Maršruto niuansus derinsime ir norimą maršrutą susidėliosime kartu su žygeiviais pagal situaciją, orą, nuotaiką ir kt.

 

Mes tik esame bendraminčiai, kartu minantys į festivalio teritoriją. Už savo saugumą kiekvienas atsako pats!

Dviratininkai, dalyvaujantys žygyje į MJR, privalo pasirūpinti saugumo priemonėmis (šalmais, liemenėmis, žibintais ir atšvaitasi) bei tvarkingu inventoriumi.
Dviračių gedimus šalinti pakelėje kartais būna keblu, bet esame sutaisę daug kritusių pedaluotų draugų. Minsiantys į žygį ir norintys skubos tvarka susitvarkyti dviratį gali tai padaryti Vilniuje, Užupyje, Varpų g. 8A. Remontui registruotis telefonu +370 621 87162 (Romas).

Daugiau apie Minam Juodaragin! – Facebook aplinkoje >>

Nuotraukos Kazimiero Šešelgio.