Mėnuo Juodaragis 2021 | Esate laukiami!
Festivalį rengia šiuolaikinės baltiškos muzikos leidykla "Dangus" su draugų ir entuziastų pagalba. Institucijoms atstovauja VŠĮ "Baltijos Griaustinis". Susisiekite ar aplankykite mus krautuvėlėse Ragainė Vilniuje ar Kaune.
Folkloras, Prigimtinė, Baltai, Gentis, Postfolkloras, Vasara, Stovykla, Gamta, Pasakos, Zarasai, Roko muzika, Ugnis, Autentiška, Ežeras, Senovės, Tikėjimas, Tautinis, Dangus, Tikras, Kultūra, Sutartinės, Aukuras, Žygis, Ekologija, Šventė, Laisvė, Gimtinė, Tėvynė, Dainos Folk, Native, Tribal, Traditional, Pagan, Heathen, Post-folk, Summer, Nature, Natural, Fairytale, Latvian, Rock, Ambient, Dark, Fire, Authentic, Original, Tribal, Archaic, Old, Moon, Gathering, Party, Real, Culture, Ecologic, Green, Indigenous, Oaks, Festival, Fest, Songs, Tickets, Paysera, Paypal, Order, Purchasa, Buy, Pirkti, Bilietus, Bilietai, Kalėdinė, Dovana, Užsakyti, Draugui. Staigmena, Geriausias, Įsigyti. Nuolaidos, Taisyklės. Vaikams, Šeimai. Family, Festival, Mėnuo
1802
page-template-default,page,page-id-1802,page-parent,eltd-core-1.0.3,,borderland child-child-ver-1.0.0,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kontaktai

Esate laukiami

Festivalį rengia šiuolaikinės baltiškos muzikos leidykla „Dangus“ su draugų ir entuziastų pagalba. Institucijoms atstovauja VŠĮ „Baltijos Griaustinis“.

MJR FESTIVALIO KONTAKTAI

Telefonas +370 520 51727
El. paštas – mjr@dangus.net
El. paštas dėl bilietų – bilietai@mjr.lt
facebook.com/MJRfest/

 

FESTIVALIO BUVEINĖ

Krautuvėlė „Ragainė“, Skapo g. 3, LT-01122, Vilnius
Darbo laikas nuo 12.00 iki 19.00 val. kasdien.
facebook.com/dangausragaine

 

Dėl akreditacijų į MJR XXII

Kontaktinis asmuo – Viktorija Jakučionytė, viktorija@mjr.lt, +370 650 73203.

Dėl savanoriavimo festivalyje

Pasiilgai iššūkių, ekstremalių situacijų, nemiegotų naktų ir šaunios kompanijos? Tada šis festivalis kaip tik Tau!
Kviečiam prisijungti drąsius, šaunius, sumanius, nagingus, ištvermingus, trokštančius nuotykių ir darbingos savaitės. Pildyk anketą, sukalk motyvuojantį tekstą mums, kodėl Tu reikalingas festivaliui ir savanoriauk artimiausiame Mėnuo Juodaragyje. Rašyk į savanoris@mjr.lt arba jurga@dangus.net.

Muzikos kolektyvams, kūrėjams ir dėstytojams

Tuos, kas turite kūrybinių, praktinių, ar kosminių minčių, maloniai kviečiame prisidėti prie festivalio programos.
Praneškite apie save festivalio el. pašto adresu mjr@dangus.net – siųskite trumpą savo aprašymą, muzikos ar meno sumanymų pavyzdžius, interneto nuorodas, kontaktinę informaciją.

Prekybininkams

Prekybininkų paslaugos mūsų dažniausiai nedomina, maisto ir gėrimų prekybos sąlygas deriname iš anksto (pavasarį) el. paštu jurga@dangus.net.
Atsiprašome, bet tikrai nedomina bižuterija, cukraus vata, pliušiniai žaislai, atrakcionai ir pan. MJR festivalis nėra mugė. Būsime dėkingi, jei su festivalio turiniu nesusijusiais prekybiniais pasiūlymais negaišinsite mūsų ir savo laiko.