Atvykimas

Sveiki, sugrįžę!

2021 m. glaustas festivalis Mėnuo Juodaragis vieniems metams atsivers naujoje ypatingoje vietoje – šiemet jis keliaus į Grybų dvarą, netoli Labanoro. Grybai – kaimas Švenčionių rajone, 4 km į šiaurės vakarus nuo Sarių. Dvaras turi dėmesio vertą istoriją.

Keliauti į festivalį galite automobiliais, motociklais, autobusais arba dviračiais. Esant galimybei, pasirinkite kuo ekologiškesnį atvykimo būdą. Pasinaudokite čia pateikiamais žemėlapiais, tvarkaraščiais ir aprašymais. Tikimės, kad kelionė į naująją šių metų festivalio vietą Jums neprailgs.

Daugiau informacijos netrukus!

AUTOMOBILIU


Vilnius -> Grybų dvaras

Kaunas -> Grybų dvaras 

Klaipėda -> Grybų dvaras

 

AUTOBUSU

Iš Vilniaus autobusu galima rinktis Švenčionių kryptį ir išlipti Sariuose, kurie yra 4 km nuo Grybų dvaro. Kelionė trunka apie 1 val. 18 min.
Bilietai į šiuos autubusus internetu neparduodami, bet tvarkaraštį galite pasižiūrėti čia Vilnius -> Sariai >>

 

TRAUKINIU

Galima rinktis Švenčionėlių kryptį, o likusį atstumą (apie 13 km iki Grybų) įveikti kitaip, įvertinus savo galimybes ir poreikius.
Kelionė traukiniu iš Vilniaus iki Švenčionėlių geležinkelio stoties (apie 13 km iki Grybų) trunka apie 1,5 val. Kainuoja apie 4 eurus.
Traukiniu galima vežtis šunis ir dviračius pagal keleivių vežimą reglamentuojančias geležinkelio taisykles.
Traukinių tvarkaraščiai ir taisyklės čia >>

 

SPECIALUSIS TRANSPORTAS

Informacija bus paskelbta vėliau >>

 

ORGANIZUOTAS ŽYGIS DVIRAČIAIS

Šis būdas tinka žygių dviračiais mėgėjams. Būtina registracija. Pritaikoma nuolaida bilietui. Informacija bus paskelbta vėliau >>

 

ORGANIZUOTAS ŽYGIS PĖSČIOMIS

Šis būdas tinka žygių pėsčiomis mėgėjams. Būtina registracija. Pritaikoma nuolaida bilietui. Informacija bus paskelbta vėliau >>