BALTIC BALKAN  – kaip paskutinį kartą gyvenime!

Trys skrybelėti vyrai nuo kalnų nusileido prieš penkerius metus tam, kad pakeistų Baltijos šalių naktinių šėlionių veidą. Vienas iš jų už grandinės vedėsi prijaukintą mešką, kitas – rankoje nešė butelį su skaidriu skysčiu, o užantyje turėjo stebuklingą gintarinio šuniuko Pičkos portretą. Trečias tempė sunkų lagaminą su įrašais, nupirktais buvusioje Jugoslavijoje.

BALTIC BALKAN šalies klubuose ir festivaliuose pradėjo tikrą Balkanų, klezmerių bei čigoniškos muzikos madą. Jei anksčau lietuviai tokią muziką galėjo išgirsti nebent Emiro Kusturicos filmuose ar per Gorano Bregovičaus koncertus, vyrukai įrodė, kad ji puikiai tinka ir vakarėliams! Kartu su šlakeliu rakijos ji sudaro tikrą sprogstamą mišinį! BALTIC BALKAN nepamiršta ir savo šalies melodijų – jų miksuose galima išgirsti ir lietuviškus skrabalus ar polką.

Įkvėpti Vilniaus gatvių kultūrinių pynių ir sumaišę gerą dozę Balkaniškų ritmų su šiuolaikine šokių muzika, trys vaikinai ir šuo žada gero pankroko kojoms pirmąją Juodaragio naktį Saloje!

 

 

::facebook::

 

 

MJR XVIII Bičiuliai