Didžiąją baltąją Juodaragio Kino ir paskaitų palapinę šiemet puoš labai laukiama Artūro Rožkovo paroda Kaulinės Sapnų Valtys. Šio originalaus menininko darbai įsapnino visą septynioliktojo MJR stilių.

Artūro mintys apie Kaulines sapnų valtis:
Sapnai be siužeto, sapnai kuriami būdraujant, bet ir tai tik post sapno stadija, pats sapnas jau ištirpęs, likęs tik miglotas prisiminimas…

Sugalvoti sapnai kaukolės dežutėje, kuri transformuojasi į kosminių titanų kaulines valtis – jos plugdo iš niekur į niekur, iš begalybės į begalybę, iš amžinybės nesuvokimo į neįmanomus, beribius tolius. Klaidingai perskaityti sapnų neįmanoma, jie nepasiduoda kasdienybės logikai. Ir virš visko visada žvaigždės, visada super mėnulis, visada ilgesys to, ko neprisimeni.

Sapnas be pabaigos – pasaulis be pabaigos. Kadrai mirga, susilieja – istorijos dengia viena kitą, sluoksniuojasi kaip dirva, plečiasi kaip vandens ratilai ar medžio rievės. Ir tu niekada nepabundi ir nepabusi.

Visos upės kaip venos ir jomis plaukia nesustojanti vizijų virtinė. Rankos ieško kažko tamsoje – aklos rankos sapnu labirinte…