Futbolo turnyras – kova dėl MJR XVII Rago! 

O kaip gi!? Žaisime ir šiemet ! Neitin lygioj aikštelėj, bet su kamuoliu ir vartais – prižadam! Dalyvauti gali tik MJR bilietus turintys abiejų lyčių ir visų amžiaus grupių žmonės. Pradžioje bus žaidžiama dviejuose pogrupiuose, o keturios geriausios komandos susikaus finaluose. Rungtynės vyks šeštadienį (nuo 10.00 val. iki 16.00 val.). Finalas bus neabejotinai įspūdingas, nors tikėtina, kad įvarčių bus mažiau nei į brazilų vartus.

Registracija vyks festivalio metu – penktadienį, nuo 17.00 val. Žinyčioje (infocentre) . Taip pat į žaidėjų gretas įtrauksime ir pavienius entuziastus, sudarysime iš jų vieną ar dvi komandas. Planuojama sugrumti apie 10 komandų, tad skubėkite registruotis ir įrodykite, jog į kamuolį pataikote!

Žaidimo taisyklės: 
1. Komandą sudaro 5 žaidėjai (4 aikštelėje, 1 vartuose)
2. Žaidžiami 2 kėliniai po 10 minučių. Pertrauka ~2 min.
3. Keitimų kiekis neribojamas.
4. Žaidėjas gali žaisti tik už vieną komandą, su kuria pradėjo turnyrą.
5. Žaidžiama be nuošalių, su šoninėmis linijomis ir kampiniais.
6. Jei kuri nors komanda įgauna 5 įvarčių pranašumą, rungtynės stabdomos, o žaidėjai trumpam išeina pasilinksmint.
7. Už grubų žaidimą (geltona kortelė) žaidėjas šalinamas 2 minutėms. Už itin grubų žaidimą (raudona kortelė) – šalinamas visam laikui ir įmetamas į sosnovskio barčius.
8. Azartas yra gerai, bet žaidėjai turi būti geranoriški.
9. Teisėjas yra S.Barštis.

 

ragas_XVII

Nugalėtojai bus iškilmingai pakviesti scenon atsiimti trofėjaus – MJR XVII rago. Juos, kaip ir visas ankstesnių metų čempiones, pasveikins tūkstantinė minia ovacijomis, beigi ištisus metus lydės neblėstanti garbė, laimė, šlovė ir pasisekimas darbuose!

 

Naktinis orientacinis parko tankmėse!

orientacinis-nakti

To dar nebuvo, bet bus ! :) XVII-o MJR festivalio lankytojai, sporto, galvosūkių ir beprotiško lakstymo entuziastai, kaip ir praėjusiais metais, turės galimybę išsilieti orientavimosi varžybose, tik šiemet jos vyks tikrai klaidžiame parke ir nakties metu! Intriga ir pakylėtos emocijos garantuotos.

Entuziastų lauksime šeštadienio naktį 23:30 prie Žinyčios (infocentro) ir startuosime lygiai vidurnaktį!

Varžybos yra asmeninės, startas skelbiamas atskirai kiekvienam orientacininkui. Dalyvių skaičius ribotas, tad registruokitės atvykę, prizas laimėjusiam bus kaip visad vertingas !

 

 Šaudymas iš lanko

Ar pasišaudysime naktį užrištomis akimis ? Norėtume, bet gal ne naktį…  Skinderiškio parke savo stovyklą ir šaudymo zoną turės kasmetiniai mūsų draugai klubo “Strėlė” lankininkai. Raskite juos ir išmėginkite rankos taiklumą!

lankininkas

ŠEŠTADIENĮ

13.00 – Užrištomis akimis…
14.00 – Lankininkų turnyras Juodaragio Strėlei laimėti (suaugusiems)

SEKMADIENĮ

13.00 – Lankininkų turnyras Juodaragio Strėlei laimėti (vaikams)

 

 

Ripka (lietuviškas ritinis)

Tradiciniam sekmadieniniui Juodaragio ripkos pamušimui šiemet nusprendėme padaryti pertrauką iki kitų metų, nes norinčių labai daug, o vyrukai smarkūs. Jeigu neužtenka lazdų, kyla didelis triukšmas. Kitąmet.