Žinome, jog mažuosius paskaitomis apie miegą ir sapnus sudominti būtų sunku, todėl šiemet tradiciškai paruošėme budrią “Mėnesėlio Juodaragio” programą.

Jauniesiems dalyviams siūlysime molio dirbtuves, lopšines, pasakas prie laužo, animacinius filmus, apvaliojo stalo dirbtuves, stiklo “sekretus”, žaidimus, žvalią rytinę mankštą ir kitas aktyvias veiklas. Nepraleiskite ir nustebinsiančio spektaklio  “Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams”!

 

PROGRAMA

08.22 – PENKTADIENIS    

Mūsų visų brolis yra šlapias molis – molinė kūryba lipdant, modeliuojant, fantazuojant ir sapnuojant formuosis mažųjų festivalininkų rankelėse.

Aa aa lylia… Festivalyje magišką lopšinių jėgą pajus tiek maži, tiek dideli…  Slėpiningi žvakių liepsnelių šokiai, vėjo varpelių skimbčiojimai, vaizdo projekcijos ir tylios vakaro lopšinių melodijos nuneš jus į saldų snaudulį… Nepamirškite atsinešti paklotėlio, pagalvėlės, kad sapnas kino ir paskaitų palapinėje, kuri valandai taps tikra miego karalyste, būtų minkštesnis…

19.00 – 20.00 – Molio dirbiniai mažiesiems. Lipdymas, modeliavimas.

20.00 – 21.00 – Lopšinių vakaras Kino paskaitų palapinėje

 

08.23 – ŠEŠTADIENIS 

Kokie gi rytai be animacinių filmukų?! Festivalyje nuo ankstyvo ryto 9 val. Kino ir paskaitų palapinėje karaliaus vaikai!!!

Sapnų karjere įsikūręs Paslapčių slėnis 11 val. kvies festivalio mažuosius atverti savo paslapčių langelį… Tėveliai turbūt dar pamena kaip vaikystėje kurdavo ir žemėje slėpdavo gėlėtus „sekretus“… Pilname paslapčių festivalyje tėvai turės galimybę perduoti šią tradiciją savo vaikams.

Vaikų folkloro ansamblis „Smilgelė“ į Etno pavėsinę 13:30 val. vaikus sukvies padainuoti liaudies dainų, žaisti žaidimų ir ratelių bei smagiai praleisti laiką.

Burtų kieme net dvi dienas  visų mažųjų menininkų lauks didysis menininkas Valentinas Dilginas, kurio dirbtuvėse bus galima ne tik amuletą, apyrankę ar žiedą pasigaminti, bet ir įdomiai pašnekėti, paklausyti, pabendrauti apie saulę, žaltį, gyvybės medį ir jų simboliais savo dirbinius papuošti…

Saulei mingant, 19 val., mažieji festivalio nykštukai kviečiami sugūžėti į Burtų kiemą, kuriame kursime, bursime, dekoruosime mažus stiklinius nykštukų žibintus, juos įžiebsime ir stebuklinga šviesa nutvieksime visą Burtų kiemą… O tada… jaukiai visi sutūpsime aplink laužą ir klausysimės ilgų ilgų pasakų…

09.00 – 10.00 Animaciniai filmai (Kino paskaitų palapinėje)

11.00 –  13.00 Paslapčių slėnis. “Sekretai” (Sapnų karjere)

13.30 – 14.00 Vaikų folkloro ansamblos “Smilgelė”. Dainos ir žaidimai. (Etno pavėsinė)

13.00 – 15.00 Apvaliojo rato dirbtuvės vaikams (Burtų kiemas)

16.00 – 17.00 Spektaklis “Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams” (Etno pavėsinė)

17.00 – 18.00 Statom Svajonių pilis! Instaliacijos. (Akivarų pieva)

19.00 – 20.00 Stikliniai nykštukų žibintai. Dekoravimas, gamyba. (Burtų kiemas)

20.00 – 21.00 Pasakos prie laužo. (Burtų kiemas)

 

08.24 – SEKMADIENIS 

Rytas be mankštos – sunkus,
Todėl kviečiame visus vaikus
Pasportuoti, patrepsėti –
Dieną su energija pradėti!

Visą festivalį dirbus, plušėjus, įvairių rankdarbių prigaminus reikia ne tik patiems pasidžiaugti, bet ir kitiems savo kūrybą parodyti. Todėl kviečiame visus vaikus 10:30 val. į Mažąją sapnų galeriją, įsikūrusią Sapnų karjere, kur bus galima parodai sukabinti, išdėlioti savo Juodaragio metu kurtus dirbinėlius.

Žvitri akis, taikli ranka ir strėlės lekia tiesiai į dešimtuką! Mažųjų lankininkų turnyras 13:00 val. laukia Lankininkų pievoje visų norinčių išbandyti savo jėgas ir laimėti Juodaragio strėlę!

09.00 – 10.00 Animaciniai filmai (Kino paskaitų palapinėje)

10.00 – 10.30 Rytinė mažųjų mankšta (Burtų kiemas)

11.00 – 12.00 Aktyvūs mažųjų žaidimai pievoje.(Burtų kiemas)

12.00 – 15.00 Apvaliojo rato dirbtuvės vaikams (Burtų kiemas)

13.00 – 14.00 Lankininkų turnyras Juodaragio strėlei laimėti mažiesiems (Lankininkų pieva)