Pristatoma Android aplikacija MJR XV festivalio dalyviams!
2012.08.21

Kad žiūrovai nepasiklystų gausoje veiklų ir pasirodymų „Mėnuo Juodaragis“ pristato vieną pirmųjų Lietuvoje interaktyvių festivalio programėlių išmaniesiems telefonams su Android operacine sistema. Programėlė ne tik informuos apie viską, kas vyksta festivalyje, bet ir padės orientuotis renginių žemėlapyje ir leis susikurti savo „Mėnuo Juodaragis“ dienotvarkę. Pasak rengėjų, „tai dar vienas pavyzdys, kaip sena sutinka nauja – išmaniosios technologijos padeda pažinti senąją kultūrą ir šiuolaikinę kūrybą“.

Nemokama MJR XV programėlė labai paprasta, joje yra keturi skyriai: 1) festivalio aprašymas ir taisyklės, 2) visa festivalio programa, 3) Zaraso salos žemėlapis su sužymėtomis veiksmo vietomis ir 4) nustatymų skyrius. Programėlės kūrėjai atmetė visus veikimą lėtinančius specialiuosius efektus ir nereikalingas funkcijas, o paliko tik vieną, pačia pagrindinę - naudotojas gali patogiai peržiūrėti sudėtingą festivalio programą, paskaityti atlikėjų aprašymus ir susidaryti savo asmeninį favoritų sąrašą, kuris susidėlios atskirame skyriuje ir bus patogiai matomas. Kiekvienas įvykis, naudotojui pasirinkus tokią funkciją nustatymuose, veiks kaip priminimas net ir išjungus programėlę, taigi 15 min. iki konkretaus atlikėjo pasirodymo telefonas primins, kur reikia eiti.

Vos nepamiršome pasakyti - programėlė ir visų atlikėjų aprašymai yra lietuvių ir anglų kalbomis - priklausomai nuo telefono nustatymų, jums kalba bus parinkta automatiškai! Be to, programėlė veikia be interneto ryšio - nepaisant jos mažo dydžio (1.2 Mb) visa programos ir atlikėjų informacija yra talpinama pačioje aplikacijoje, o interneto ryšio gali reikėti tik naviguojant po salos žemėlapį.  

Programėlę galite atsisiųsti >>>ČIA<<<, o turintys barkodų skenavimo programėlę, nuskenuokite paukščio snape esantį QR kodą ;)
 

MJR XV APP Androido operacinę sistemą turintiems gudrafonams :)
Šitaip atrodo MJR XV App žemėlapis
Kiekvienoje erdvėje galie pasižymėti "paukščiuku" jus dominantį įvykį
Jus dominantys įvykiai sukrenta į personalizuotą sąrašą, kuris veikia kaip priminimas.