:::: MINAM JUODARAGIN 2012 ::::
Dviračiai ir kasmetinis žygis į festivalio vietą

Dviračiai festivalyje Mėnuo Juodaragis užima ypatingą vietą. Tai ne tik vienas genialiausių žmonijos išradimų, spindintis ekologišku principu, bet ir pravarti priemonė šventės metu saloje, nes du ratai, didelėje ir gražioje Zaraso saloje, tikrai pasitarnaus!

Kasmetine, vis gausesne ir atkaklesne tradicija tampa pasiryžusių MJR gentainių žygis į Zarasus dviračiais. Ne išimtis ir XV festivalis, kuris ištvermingiausius festivalininkus vėl kviečia "MINAM JUODARAGIN 2012" - keliauti nemokamu ir gamtai draugišku būdu, - vien savo jėgomis įveikti nuostabius Lietuvos kalnelius ir klonius iki pat Šiaurės Rytų pakraščio, ir taip išsemti pilną nepakartojamos MJR patirties kaušą.

Visiems, dviračiais įveikusiems virš 100 km ir atvykusiems į Zarasus, MJR organizatoriai suteiks nuolaidą bilietui ir apdovanos išskirtine, dviratininkams skirta festivalio atributika. Taip pat visi dviratininkai antrąją festivalio dieną dovanų gaus specialią ekskursiją po įdomiausias ir gražiausias Zarasų apylinkių vietas.

Dviračių žygio dalyviams MJR organizatoriai suteikia pusės kainos nuolaidą festivalio bilietui (3 dienų). Kaina - 60 Lt. Tokį bilietą galės įsigyti kiekvienas dviračių žygio dalyvis, savo jėgomis atvykęs iki Zaraso salos, prie renginio Vartų. Nuolaida suteikiama ir dviratininkams, kurie iš anksto užsiregistravę vyks ne su žygio dalyviais iš Vilniaus ar Kauno, bet savarankiškai, iš kitų miestų. Tiems dviratininkams, kurie jau bilietus įsigiję, bus grąžinta atitinkama pinigų suma.

Dviratininkai taip pat turės pasirūpinti savo kelionės "įrodymais"- tinka nuotraukos prie miestelių/kaimelių ženklų, čekiai iš miestelių ir pan. Tikimės, jog poilsio valandėlės su fotoaparatu ar vaizdo kamera, duos daug smagumo :)
 
 
Tai nėra dviračių  varžybos ar ekstremalių išbandymų maratonas, tad kviečiami važiuoti visi, kas turi dviratį ir moka juo naudotis. Jei abejojate, ar pajėgsite, tai tikrai nesijaudinkite ir junkitės mūsų būrin! Žygio metu draugija vieni kitiems padeda, vieni kitų palaukia, o atvažiavus į Zarasus lieka draugais amžiams :)
Nakvynė bus gamtoje, tad miegui reikalingi rakandai, būtų neprošal.

Išvažiuosime rugpjūčio 22-os dienos rytą. Nakvosime prie ežero netoliese Labanoro.
Žygio maršrutas: Vilnius - Nemenčinė - Sužionys - Danilava - Joniškis - Lakaja - Labanoras (maždaug nuo čia jau reikia planuoti nakvynės vietą) - Saldutiškis - Tauragnai - Šeimatis - Jakėnai - Salakas - Biržūnai - Gražutės miškas - Zarasai MJR. Nuoroda

Registracija vyks iki 08.21 (antradienio) 20.00 val.!
e-adresu: saraslove80s(eta)yahoo.com
arba telefonu: 8614 76282