Dangus.net
Gimtoji
English
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR facebook MJR myspace MJR youtube MJR twitter
MJR forumas
MJR 2011
MJR festivalis MJR 2011 MJR XIV MJR MJR programa MJR vietovė MJR atvykimas MJR bilietai MJR parama MJR media MJR org. MJR MJR

MJR 2011


:::: MJR STOVYKLA ::::

Stovyklavimo festivalyje sąlygos ir taisyklės


Festivalio dalyviams gamtos prieglobstyje linkime įsikurti jaukiai ir patogiai. Šventės metu Zaraso saloje bus įrengta stovykla, kurioje atvykusieji galės statytis palapines ir pavėsines, taip pat bus skirta vieta automobiliams. Kempingas ir mašinų aikštelė atskirtos!

Ekologinis mokestis:
vieta palapinei - 5 Lt
įvažiavimas į salą auto priemone - 10 Lt.

Tai simbolinė suma už aplinkos tvarkymą po renginio, tualetus, šiukšlių išvežimą ir kt. Siekiant išvengti intensyvaus automobilių judėjimo saloje, apmokestinamas KIEKVIENAS įvažiavimas! Tai pasitarnauja salos tausojimui.

DĖMESIO!!! Į renginio teritoriją (salą) draudžiama įsinešti bet kokius alkoholinius gėrimus! Žiūrovai, jų daiktai ir automobiliai bus tikrinami prie Vartų! Taip pat draudžiama turėti ginklus ir kitus aplinkiniams pavojingus daiktus. Agresyvūs ir girti asmenys bus įtaigiai paprašyti palikti festivalio teritoriją.

::: Kempingas :::
Kempingas saloje veiks nuo ketvirtadienio (rugpjūčio 27 d.) 17.00 val. iki sekmadienio (rugpjūčio 30 d.) Sumokėję ekologinį mokestį, Jūs gausite palapinės kortelę, skirtą pakabinti ant palapinės išorėje, matomoje vietoje. Statyti palapines galima tik tam numatytoje teritorijoje! Šiemet palapinių vietos bus suskirstytos į atskirus kaimelius. Atvykstančiųjų su šeimomis laukia atskiras, ramus kampelis vakarinėje salos dalyje - Ramučiai. Nepalikite palapinėse vertingų daiktų.

Norintys apsistoti ne saloje, gali rasti nakvynę kaimo turizmo sodybose Zarasuose ir apylinkėse, taip pat Zarasų kempinge kitame salos krante. Informacijos teiraukitės Zarasų turizmo centre: +370 385 37171, +370 682 40988.


::: Automobiliai ir motociklai :::
Apmokestinamas KIEKVIENAS įvažiavimas (nepriklausomai, ar jau buvote saloje, ar ne) automobiliu ar motociklu. Auto aikštelės dydis ir talpa riboti, jau dabar aišku, kad visi automobiliai saloje nesutilps - todėl atvykusieji vėliau (šeštadienį) turėtų pasiruošti automobilius parkuoti Zarasuose. Automobilių savininkai prašomi mašinas statyti tvarkingai, kompaktiškai ir netrukdyti kitiems, nekelti triukšmo. Palikime kuo daugiau vietos Gamtai.


::: Apsauga ir tvarka :::
Visa renginio teritorija bus saugoma visą parą. Tą darys profesionali saugos tarnyba, baikerių klubas "Vorai" ir pagalbininkai. Renginyje nuolat lankysis patruliuojantys policijos ekipažai. Pastebėjus piktnaudžiavimą, sukčiavimą, bandymus patekti į renginį nelegaliai, tokie asmenys bus išprašyti lauk, be teisės įsigyti bilietą.


::: Maudynės ir praustynės :::
Zaraso saloje yra keletas nuostabių pliažų, iš kurių pats maloniausias, vadinamas Auksiniu, yra netoliese didžiosios estrados. Maudydamiesi būkite atsargūs, blaivūs ir nepervertinkite savo jėgų! Besimaudančių prašome neteršti ežero vandens ir negadinti maudynių kitiems cheminiais muilais bei šampūnais!


::: Ugnys :::
Saloje įrengtos kelios laužavietės - festivalio dalyviai prašomi ugnį kūrenti tik jose ir nesiplėsti į mišką su "privačiais" laužiukais. Kurti ugnį kitose vietose draudžiama. Taip pat šiukštu nelaužyti ir nekurenti salos medžių!


::: Maistas ir gėrimai :::
Festivalyje veiks trys lauko kavinės, siūlančios karštą maistą ir gėrimus visą parą. Asortimentu ir kainomis tikimės liks patenkinti ir mėsėdžiai, ir vegetarai. Pirmą kartą festivalio istorijoje, o ir ko gero visų Lietuvos festivalių apskritai - bus pilstomas TIK GYVAS ALUS - kurio kokybe, įvairove ir gausa rūpinsis ne kas, kitas, o "Alaus namai"! Bokalo kaina - 5 Lt. Geidaujantys daugiau, turės galimybę aplankyti Zarasų kavines ir parduotuves. Įsinešti alkoholinius gėrimus į festivalio teritoriją draudžiama - tikrinama bus griežtai. Tikimės Jūsų supratingumo šiuo klausimu.


::: Augintiniai :::
Į festivalį kartu galite atsivežti savo augintinius - šunis, katinus ir kitus gyvūnus, kurie NEKELIA APLINKINIAMS grėsmės ar nepatogumų ir turi būti Jūsų atsakingai visą laiką prižiūrimi! Nepamirškite, kad festivalyje būna nemažai vaikų, kitų lankytojų atsivežtų gyvūnų ir kt. - tad prieš veždamiesi savo augintinį, dar kartą gerai pagalvokite. Ar verta?


::: Medicina :::
Saloje renginio metu budės medicinos darbuotojai, kurie prireikus suteiks pagalbą. Kreiptis reiktų į MJR štabo palapinę prie Didžiosios scenos.


::: Vanduo, dušai ir WC :::
Geriamo vandens kreipkitės pas organizatorius. Dušai ir prausyklos saloje neįrenginėjami. Tačiau vandens pilnas gaivus Zaraso ežeras. Negalintys gyventi be dušų, juos gali rasti kaimo turizmo sodybose. Gamtiniams reikalams skirti bio-tualetai, kurių stovės gausiai.


MJR saloje vyrauja spartietiška stovyklavimo atmosfera, visi patogumai paprasti ir optimalūs, be nesveikos prabangos. Pasiimkite viską, ką imate į gerą kelių dienų žygį gamtoje, ir Jums nieko nepritrūks. Svarbu - teisingas nusiteikimas ir gera nuotaika. Prireikus bet kokios pagalbos, kreipkitės į apsaugos darbuotojus arba organizatorius - mielai Jums padėsime. Būsime dėkingi už Jūsų supratimą, geranoriškumą, pagarbą ir pagalbą vieni kitiems.

 

 [c] Mėnuo Juodaragis [c] Dangus 2011

.