Dangus.net
Gimtoji
English
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR facebook MJR myspace MJR youtube MJR twitter
MJR forumas
MJR 2011
MJR festivalis MJR 2011 MJR XIV MJR MJR programa MJR vietovė MJR atvykimas MJR bilietai MJR parama MJR media MJR org. MJR MJR

MJR 2011

 

 

MJR XIV programa
:::: SPORTAS ir TURNYRAI ::::Vis aktyvėja ir judrėja MJR sporto programa, kuri ir šiemet kvies nusipurtyti kerpes, aptingimą ir slunkizmą! Festivalio sporto direktorius kviečia visus ryžtingus vyrukus sudalyvauti net keturiose sporto šakose. Kaip sakoma, ne dėl medalių, tačiau dėl savo garbės! Matyt jau netoli tas laikas, kuomet MJR kvies į Tautines Juodaragio žaidynes?! ;)


FUTBOLO TURNYRAS - kova dėl MJR XIV Rago!

leftŠiemet, kaip ir kasmet, subėgsim į Zarasų salos aikštelę išsiaiškinti, kurių sveikata ir ambicijos galingesnės! Stipriausieji futbolo turnyre kovos dėl festivalio Mėnuo juodaragis futbolo turnyro nugalėtojų rago – namų puošmenos, kiekvieno spirdžiaus išsvajotos interjero detalės :).

Futbolo baletmeisteriai, pernykščio MJR XII čempionato vicečempionai – "FC Independiante" jau pareiškė norą kovoti dėl pirmos vietos ir įnešė nemenką piniginę sumą teisėjų sąskaiton. Dar viena svari naujiena ta, jog šių metų "Kūtvėlos XII" čempionato nugalėtojai – komanda “Nelaiko nervai” – intensyviai treniruojasi ir ruošiasi sutriuškinti visus kely stovinčius. Taip, kad jau dabar viskas kvepia žūtbūtinėmis kovomis, kuriose azartas liesis per kra6tus. Žaidimo aikštelė, kaip visada, – neprognozuojama ir šiurkšti, bet tai ne kliūtis rimtiems žaidėjams, svarbu kamuolys ir vartai!

Juodaragio futbolo turnyro reglamentas:

Registracija vyks festivalio metu, penktadienį, nuo 17.00 val. MJR Info-punkte, telefonu 8646…., taip pat į žaidėjų gretas įtrauksime ir pavienius entuziastus, sudarysime iš jų vieną ar dvi komandas. Iki festivalio komandų registracijas priimame ir e-paštu: <societe(et)post.com>. Planuojama, kad bus 10-12 komandų, tad skubėkite ir įrodykite, jog futbolas yra daugiau nei žaidimas!

Žaidimo taisyklės:
1. Komandą sudaro 5 žaidėjai (4 aikštelėje, 1 vartuose)
2. Žaidžiami 2 kėliniai po 10 minučių. Pertrauka ~2 min.
3. Keitimų kiekis neribojamas.
4. Žaidėjas gali žaisti tik už vieną komandą, su kuria pradėjo turnyrą.
5. Žaidžiama be nuošalių ir šoninių linijų, bet su kampiniais.
6. Jie kuri nors komanda įgauna 5 įvarčių pranašumą, rungtynės stabdomos ir žaidėjai eina įkalt alaus.
7. Už grubų žaidimą ir keiksmažodžius (geltona kortelė) žaidėjas šalinamas 2 minutėms. Už itin grubų žaidimą (raudona kortelė) - šalinamas visam laikui ir įmetamas į ežerą.
8. Azartas yra gerai, bet žaidėjai turi būti geranoriški.
9. Teisėjas yra Dievas :)

Dalyvauti gali tik MJR bilietus turintys abiejų lyčių ir visų amžiaus grupių žmonės. Pradžioje bus žaidžiama dviejuose pogrupiuose, o keturios geriausios komandos susikaus finaluose. Rungtynės vyks šeštadienį (nuo 10.00 val. iki 17.00 val.). Tikslus žaidimo grafikas bus sudarytas vietoje. Neturintys kantrybės sirgaliai kviečiami rinktis nuo 15.00 val. palaikyti ir įvertinti finalininkus. Nugalėtojai vakarop bus pakviesti scenon atsiimti čempioniško prizo - MJR XIV rago, kurį ir matote čia nuotraukoje (spustelkit foto). Juos, kaip ir visas ankstesnių metų laimėtojus, ovacijomis sveikins tūkstantinė minia, beigi ištisus metus lydės neblėstanti garbė, laimė ir šlovė!

 "Mėnuo Juodaragis" kviečia į senovės lietuvių sportinį žaidimą – RIPKĄ!

Na, ką – pamėtom ripką?! Ar tik pažiūrim? Bet kokiu atveju, kviečiame visus norinčius sekmadienį 12.00 val. rinktis ripkos žaidimo kelyje - improvizuotoje aikštėje, ir išbandyti ripkos jėgą ir lazdos stiprumą! Registracija vyks vietoje – nuo 11.30 val. sekmadienį. Todel visi norintys pažaisti bus mielai laukiami.

Po susidomėjimo sulaukusio ritinio pristatymo MJR XII, nusprendėme šį kartą pamėtyti oficialiai ir įtraukti ripką į MJR žaidimų sąrašą. Mėtysim ripką Zarasų salos kelyje, kaip ir prieš dvejus metus. Tai bus daug kam geras pabudimas ir fizinės parengties išbandymas, juk 800 gramų svorio skriejantį ritinį reikia ne tik laiku pamatyti, bet ir spėti sustabdyti. Mažai žinantiems apie šį žaidimą, siūlome pasiskaityti glaustame apraše --> ČIA.

 


ORIENTACINIS SPORTAS vėl Juodaragyje!


XIV-o Mėnuo Juodaragis lankytojai, sporto, galvosūkių ir beprotiško lakstymo entuziastai, kaip ir praeitais metais, turės galimybę išsilieti orientavimosi varžybose. Tai smagus, daug ryžto ir nuovokumo reikalaujantis, greitas žaidimas. Dalyviai festivalio teritorijoje ir Zarasų mieste, žemėlapio ir kompaso pagalba, turės kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus ir pasižymėti specialią kortelę. Zarasų ežero sala ir Zarasų miestas, puikiai tinka orientacininkų užduotims vykdyti ir teks nemenkai pabėgioti. Kad gera nuotaika trasoje būtų užtikrinta, punktai tūnos netikėčiausiose vietose...

Varžybos yra asmeninės, startas skelbiamas atskirai kiekvienam orientacininkui. Entuziastų lauksime šeštadienį rytą prie Info punkto ir startuosime 11:00 val. Registracija pradedama internetu – adresu <societe(et)post.com>. Festivalio metu (tik penktadienį) - Info punkte. Dalyvių skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis jau dabar, nes prizas laimėjusiam bus garantuotai vertingas.

 


Keturioliktojo MJR naujovė - ŠAUDYMAS IŠ LANKO!

leftŠiemet savo miklumą ir taiklią akį galėsime išbandyti naujoje MJR programos rungtyje - šaudymo iš lankų meną pristatys rimčiausias Lietuvos lankininkų klubas "Strėlė". Jie surengs šaudymo turnyrą ne tik suaugusiems, bet leis taiklumu pasivaržyti ir mažiesiems Juodaragio genties nenuoramoms.

Nuo 1997 m. gyvuoajntis klubas nuolat organizuoja įvairias landšaftinio šaudymo iš lanko varžybas Vilniuje, Trakuose, Kernavėje, yra Lietuvos šaudymo iš lanko asociacijos steigėjas, klubo nariai savo laiku nemažai prisidėjo prie Lietuvos lankininkų federacijos steigimo.

Svarbi ir intensyviai besiplečianti klubo veiklos sritis yra viduramžiško šaudymo iš lanko rekonstrukcija. Nuo 2003 m. klubo nariai aktyviai dalyvauja Trakuose rengiamose Viduramžių šventėse, o pastaruosius kelis metus ir Kernavės gyvosios archeologijos dienose. Natūralu, kad atsirado ir glaudūs ryšiai su istorikais bei archeologais. Tad klubo "Strėlė" entuziastai Jums ne tik suteiks progą pašaudyti į taikinius, bet ir surengs edukacinę paskaitą, supažindinančia su įvairių rūįių lankais, strėlėmis ir šaulių istorijos, bei amato subtilybėmis. Lankininkus ir taiknius rasite šalia Amatų kiemo.

  [c] Mėnuo Juodaragis [c] Dangus 2011

.