Dangus.net
Gimtoji
English
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR 2011
MJR facebook MJR myspace MJR youtube MJR twitter
MJR forumas
MJR 2011
MJR festivalis MJR 2011 MJR XIV MJR MJR programa MJR vietovė MJR atvykimas MJR bilietai MJR parama MJR media MJR org. MJR MJR

MJR 2011


:::: MINAM JUODARAGIN 2011 ::::

Dviračiai ir kasmetinis žygis į festivalio vietą


Dviračiai festivalyje "Mėnuo Juodaragis" užima ypatingą vietą. Tai ne tik vienas genialiausių žmonijos išradimų, spindintis ekologišku principu, bet ir pravarti priemonė šventės metu saloje.

Kasmetine, vis gausesne ir atkaklesne tradicija tampa pasiryžusių MJR gentainių žygis į Zarasus dviračiais. Ne išimtis ir XIV festivalis, kuris ištvermingiausius festivalininkus vėl kviečia sumintuvėms "MINAM JUODARAGIN 2011" - keliauti nemokamu ir gamtai draugišku būdu, - vien savo jėgomis įveikti nuostabius Lietuvos kalnelius ir klonius iki pat Šiaurės Rytų pakraščio, ir taip išsemti pilną nepakartojamos MJR patirties kaušą.

Visiems, dviračiais įveikusiems virš 100 km ir atvykusiems į Zarasus, MJR organizatoriai suteiks nuolaidą bilietui ir apdovanos išskirtine, dviratininkams skirta festivalio atributika. Taip pat šeštadienį visiems dviratininkams rengiamas itin vaizdingas ir smagus žygis po įdomiausias Gražūtės regioninio parko vietas.

MINAM JUODARAGIN 2011

Centrinis žygio maršrutas drieksis iš Vilniaus per Nemenčinę, Labanorą, Tauragnus). Žygio metu koordinatoriai numatę atokvėpio ir nakvynės vietas, pakeliui aplankant įdomius Gamtos ir istorijos paminklai. Kartu su grupe iš Vilniaus važiuos ir dviračių meistras, kuris galės padėti smulkių gedimų atvejais. Taip pat organizuojamas transportas vežti žygio dalyvių daiktus. Grupės ir pavieniai dviratininkai iš kitų miestų gali koordinuoti susitikimus ir pasijungimus.
UŽSIREGISTRUOKITE, nepriklausomai iš kurios vietos minate!

Iš Vilniaus žygis startuoja rugpjūčio 24 d. (trečiadienį) 9.00 val. prie Mindaugo paminklo (Lietuvos nacionalinis muziejus). Pasiekti Zarasus planuojama ketvirtadienio vakarą.


-----------------------------
DVIRAČIŲ ŽYGIO MARŠRUTAS 2011
-----------------------------DVIRAČIŲ ŽYGIO REGISTRACIJA:

-------------------------------------
Registruokitės adresu: <saraslove80s@yahoo.com> arba tel.861476282 Šarūnas.
Reikai parašyti savo vardą/pavardę, amžių, iš kokio miesto/vietovės žadate minti.
Kriepkitės taip pat dėl MJR žygio dviračių techninės apžiūros (Vilniuje).

REGISTRACIJA VYKSTA IKI 08.23 (antradienio) 20.00 val.!


Dviračių žygio dalyviams MJR organizatoriai suteikia pusės kainos nuolaidą festivalio bilietui (3 dienų). Kaina - 60 Lt. Tokį bilietą galės įsigyti kiekvienas dviračių žygio dalyvis, savo jėgomis atvykęs iki Zaraso salos, prie renginio Vartų. Tiems dviratininkams, kurie jau bilietus įsigiję, bus grąžinti 40 Lt (nepriklausomai kokia kaina pirktas išankstinis bilietas). Būtina sąlyga MJR bilieto nuolaidai - dviratininkas turi būti užsiregistravęs!

Minantieji taip pat turės pasirūpinti savo kelionės "įrodymais" - tinka nuotraukos prie miestelių/kaimelių ženklų, čekiai iš miestelių ir pan. Poilsio valandėlės su fotoaparatu ar vaizdo kamera, tikimės, duos daug smagumo. :)

Visi žygio pasiūlymai ir naujienos aptariamos Dangaus forume - Dviračiai MJR
Balnokim stipinuotus žirgelius! Ir patirkime, kokia graži mūs gimtoji šalis!

 

 [c] Mėnuo Juodaragis [c] Dangus 2011

.