:::::::: MJR 2008 Bilietai ::::::::

Bilietą į festivalį Mėnuo Juodaragis 2008 galite įsigyti visoms 3 dienoms arba vienai pasirinktai atskirai. Trijų dienų bilietus galima įsigyti prieš festivalį ir festivalio metu, vienos dienos - tik atvykus festivalio vietoje. Išankstinius bilietus platina bendrovė "Tiketa" (kasose ir internetu), taip pat patys organizatoriai, bei mūsų atstovai. Šiemet MJR lankytojus maloniai nustebins naujos, ypatingos Juodaragio apyrankės!

Bilietų skaičius yra NERIBOTAS. Tačiau patariame jais pasirūpinti iš anksto.
Atidus šio skyriaus perskaitymas atsakys į visus Jūsų klausimus.

------------------ BILIETAI -----------------

• 3 dienų bilietai - 100 Lt / 115 Lt
Juos galima įsigyti iš anksto (iki rugpjūčio 21 d.) arba renginio metu prie įvažiavimo. Atvykus į festivalį MJR bilietas bus pažymėtas, Jums bus įteikta speciali apyrankė ir visa renginio informacija. O pirmieji 300 atvykusiųjų kartu gaus ir specialų išdegtą Juodaragio suvenyrą! "Tiketoje" pirktas bilietas (kasoje arba internetu) prie įėjimo bus pakeistas tikruoju MJR bilietu ir apyranke.
Iki birželio 1 d. 3 dienų bilieto kaina - 80 Lt, iki liepos 1 d. - 90 Lt, iki rugpjūčio 1 d. - 100 Lt.
Nuo rugpjūčio 1 d. iki renginio - 115 Lt.

• Vienos dienos bilietai -
Penktadieniui (08.22) - 50 Lt.
Šeštadieniui + sekmadieniui kartu (08.23-24) - 80 Lt.
Sekmadieniui (08.24) - 30 Lt.
Juos galima įsigyti TIK FESTIVALYJE prie įvažiavimo. Kartu Jums bus įteikta MJR apyrankė ir visa renginio informacija. Pastaba: Perkant bilietą pirmai dienai (50 Lt), imamas 3-dienų bilieto mokestis (115 Lt) - išvykstant šis 65 Lt skirtumas grąžinamas. Festivalio dienos kaita skaičiuojama nuo 12.00 val. Daugiau -->
priedo

------------------ NUOLAIDOS ----------------

Kaip kasmet, taikomos MJR 3 dienų bilietų nuolaidos:
• Šeimoms: tėvams atvykstantiems su atžalomis (iki 12 m.) -->
plačiau...
• Jaunajai kartai ir senimui: vaikams iki 14 m., pensininkams. -->
plačiau...
• Grupėms iš atokiau, dviračių žygio dalyviams -->
plačiau...
ŠIE BILIETAI PARDUODAMI TIK FESTIVALIO METU. Vaikams iki 9 m. įėjimas NEMOKAMAS!


• Zarasų gyventojams ir moksleiviams
--> plačiau...

 

------------------ BILIETŲ ĮSIGIJIMAS -----------------

Išankstinius MJR bilietus galite įsigyti platinimo tinkle "Tiketa", arba tiesiai iš organizatorių. Festivalio dienomis bilietai parduodami tik renginio vietoje.

• TIKETOJE: Išankstinius MJR bilietus platina elektroninės prekybos bendrovė "Tiketa", turinti plačiausią kasų tinklą visoje Lietuvoje. Juos galima įsigyti visose "Tiketos" kasose, rezervuoti telefonu arba greitai ir patogiai įsigyti elektroninius bilietus interneto tinklalapyje www.tiketa.lt ir atsispausdinti juos paprastu spausdintuvu. Aptarnavimo mokestis - 3 Lt/bilietui. Užsisakyti --> ČIA!

• Vilniuje: MJR 2008 bilietus galite įsigyti "Rūdninkų knygyne" (Rūdninkų g.20).

• Užsakymas per Dangų: Norimą bilietų skaičių Jūs galite užsakyti pas MJR organizatorius ir gauti paštu. Atsiųskite savo vardą, pavardę ir kontaktus adresu <info@dangus.net> - gavę atsakymą, per 3 dienas apmokėkite bilietus (+paštą) į banko sąskaitą internetu ir nurodykite tikslų savo pašto adresą. Bilietai išsiunčiami registruotu paštu. Šiuo būdu užsakymai priimami iki 2008.08.01! Pasiteirauti - tel. 8688 19655.

• Iš užsienio: Užsakymai MJR 2008 bilietams iš užsienio šalių priimami iki 2007.08.01. Atsiskaityti galima PayPal sistema (bilieto kaina + paštas + mokesčiai). Kreipkitės adresu <info@dangus.net> ir gausite visą informaciją. Daugiau - in english.


::: Pastabos :::

DĖMESIO! SAUGOKITE savo bilietą ir apyrankę viso festivalio metu! Tikrinant Jūs galite būti paprašyti pateikti apyrankę kartu su bilietu.

Į festivalio teritoriją įsinešti alkoholinius gėrimus griežtai DRAUDŽIAMA. Agresyvūs, girti ir pikti asmenys nepageidaujami ir bus išprašyti. Kitos sąlygos išdėstytos ant bilieto.

Visi MJR 2008 bilietai galioja ir suteikia nuolaidą MJR afterparty renginiui - rugpjūčio 25 d. (pirmadienį) Vilniuje, klube "El Psycho".

::: Papildomai :::

Už palapinių miestelį ir autotransporto įvažiavimą į salą tradiciškai renkamas ekologinis mokestis, kuris bus skirtas aplinkos tvarkymui po renginio.
• Vieta palapinei - 5 Lt
• Įvažiavimas į salą automobiliu/motociklu - 10 Lt


Daugiau - skyriuje stovykla