m o o n . f a r . a w a y

Iš tolimojo Archangelsko atvykstanti unikali Rusijos grupė savo kūryba paneigia erdvės, laiko ir visuomenės ribas. 1994 metais muzikinį kelią pradėjęs MOON FAR AWAY duetas išsiskiria ypatinga autentiško Šiaurės Pamario krašto folkloro interpretacija, įtraukdami klausytoją į mistišką ritualą, harmoningai pulsuojantį kažkur anapus neo-folk ir gothic stilistikos. Po beveidėmis MOON FAR AWAY kaukėmis slypi filosofinis kūrėjų tikslas - kurti vientisą garso ir semantikos vaizdinį, kiek įmanoma laisvenį nuo žmogiškosios kilmės.

Įtakoti nuostabios Baltosios jūros ir Solovetsko salų gamtos, Europos Tamsiųjų amžių kultūros, ezoterikos ir romantizmo, MOON FAR AWAY jungia klasikines Europos tradicijas ir šiuolaikinį meno avangardą, kartu su technologine civilizacijos pažanga ir griežta pagarba Šiaurės Rusijos etnokultūrai. Grupės muzika įamžinta įspūdinguose įrašuose - tai debiutinis albumas "Lado World", antrasis CD "Sator" ir neprilygstamasis CD "Belovodye". Grupės muziką leidžia Rusijos leidykla Shadoplay ir Prancūzijos leiblas Prikosnovenie.

MOON FAR AWAY jau ne pirmą kartą kviečiami į "Mėnuo Juodaragį". 2001 metais aplinkybės sutrukdė jiems atvykti, tačiau šiemet magiškasis duetas pagaliau aplankys Lietuvą ir pasirodys MJR dešimtmečio scenoje su ypatinga programa.

mp3 - Zhito Zala (exc)

http://www.gothic.ru/mfa
www.myspace.com/mfaofficial