Festivalis Mėnuo Juodaragis 2005 atšaukiamas

Organizatorių pareiškimas
2005 liepos 19 d.:

Bičiuliai, deja dėl susiklosčiusių aplinkybių festivalis MĖNUO JUODARAGIS šiemet negalės vykti Sudeikiuose. Pastaruoju metu šiame miestelyje įvyko nemažai pakitimų, dėl kurių ten surengti MJR nėra galimybės. Kadangi perkelti festivalį kitur neturime galimybės, nusprendėme MJR2005 atšaukti.

Mums tikrai gaila, kad MJR atšaukiamas, nes festivaliui jau daug kas buvo parengta, sudaryta tikrai įdomi programa su puikiais kūrėjais, parduota nemažai išankstinių bilietų ir kt. O labiausiai todėl, kad galbūt neteks susitikti su MJR draugais. Nuolatinė renginio vietos kaita ir problema su finansavimu sukomplikavo situaciją, juolab tenka susidurti su aplinkybėmis, kurios nuo rengėjų nepriklauso.

Pradžioje buvo sumanyta šiemetinį festivalį rengti prie Kernavės, tačiau dėl nesutarimų su teritorijos savininku šios idėjos teko atsisakyti. Devintąjį MJR norėjosi patirti grįžtant prie Alaušo ežero. Tačiau po pirminio pritarimo, situacija Sudeikiuose pasikeitė ir miestelio seniūnija mano, jog festivaliui nepritars bendruomenė. Taip pat problema tapo užtrukę Sudeikių paplūdymio ir Kultūros centro rekonstrukcijų darbai, bei naujo europinio kempingo privatizavimo procesas. Sulaukėme sudeikiškių prašymo nerengti festivalio, tad nutarėme neaštrinti Sudeikių "politinės" situacijos.

Dėkojame visiems, kurie sutiko atvykti į festivalį groti ir kurie buvo įsigiję bilietus. Juos galite grąžinti tose vietose, kur įsigijote. Užsisakiusiems internetu bus išsiųstas atskiras laiškas. Galbūt festivalio situacijoje dar bus pakyčių iki vasaros pabaigos - tuo atveju rasite informaciją šiame MJR tinklapyje.

Dalinamės užuojauta su MJR gerbėjais,
tačiau bet kokiu atveju - linkime puikios vasaros !

MJR organizatoriai -
Lauras Lučiūnas ir Ugnius Liogė