2005 rugpjūčio 25 d.

Festivalio MJR 2005 bilietai išpirkti
Skubus organizatorių pranešimas

Kasmetinio festivalio "Mėnuo Juodaragis 2005" rengėjai praneša, kad likus dienai iki renginio pradžios išplatinti visi išankstiniai bilietai. Kadangi žmonių skaičius MJR veiksmo vietoje ribotas, vienos dienos bilietai nebus parduodami ir tuos, kurie nėra įsigiję arba rezervavę festivalio bilietų, prašome nevykti į MJR 2005 dėl galimų transporto kamščių.

Vienadieniai bilietai bus parduodami tik trečiąją festivalio dieną, kai dalis žiūrovų paprastai išvyksta anksčiau. Sekmadienį, rugpjūčio 28 d., žiūrovai galės pamatyti amatus, folkloro koncertus ir grupių "Linoja", "Pievos" bei "Skylė" pasirodymus. Taip pat kviečiame į MJR 2005 afterparty Vilniuje - rugpjūčio 29 d. klube "Artistai", kur bus rodomi festivalio vaizdai ir koncertuos dvi Suomijos grupės - "Alymysto" bei "Neverdice".

Devintąjį kartą vyksiantis "Mėnuo Juodaragis" šiemet dėl įvairių aplinkybių buvo organizuojamas ribotomis sąlygomis, buvo išplatinta 400 bilietų, - tačiau norėtume pastebėti, jog tai nėra "uždaras", "VIP" ar "išrinktųjų" renginys, kaip kai kurie interneto lankytojai išsireiškė pokalbiuose. MJR 2005 bilietai pradėti platinti rugpjūčio pradžioje ir juos galėjo įsigyti kiekvienas. O festivalio dydį daugiausia apriboja išnuomotos sodybos plotas ir ypatumai.

Atsiprašome tų, kas negalės aplankyti festivalio. Tikimės Jus pakviesti į tikrai puikų didelį dešimtąjį MJR 2006-asiais.

Gero rudens,

MJR org.