:::::::: VIETOVĖ ::::::::

Devintasis Mėnuo Juodaragis vyks miškingoje privačioje sodyboje prie legendinės Kernavės. Festivalis trečiąjį kartą įsikurs prie pirmojo istorinio Lietuvos sostapilio, senosios religijos centro, kuris iki šiol alsuoja paslaptimis ir energija iš amžių gelmės. Tuo pratęsiama tradicija, kad Juodaragio šventė vienoje vietovėje vyksta tris metus iš eilės.

Renginio vieta yra už 5 km nuo Kernavės centro, pasiekiama mašinomis arba pėsčiomis. Tai ne ta pati teritorija, kur MJR festivalis vyko 2003 ir 2004 metais. Nuošalioje ramioje sodyboje yra keli tvenkiniai, tradicinė ir indėniška pirtys, erdvi vieta palapinėms, daug miško ir įspūdinga Neries panorama. Atvykusieji galės paklaidžioti jaunuolyno labirintais, o aštrių pojūčių mėgėjai - pasikarstyti medžiais virš aukštų upelio skardžių. Tai įdomi vieta, gerai atitinkanti kiek asketišką šių metų festivalio idėją, tinkanti tiek šėlsmui, tiek ramybei.

Pagrindinė festivalio scena įsikurs dideliame mediniame statinyje (kuris panašus į moderniai įrengtą klojimą). Paskaitoms ir filmams skirta patalpa atskirame name. Įvairus sodybos plotų landšaftas tikriausiai sukurs ne vieną progą papildomiems kameriniams projektams. MJR metu veiks lauko kavinė, bus įrengtas kaimo namelis prekybai muzikiniais leidiniais ir įvairia atributika.

Po ąžuolų laja čia liepsnos laužai, skleisdami gardžius dūmus ir nušviesdami paskutinių vasaros naktų skliautus. Paslapčių netrūks ir kiekvienas tegul ras tai, ko ieško. Šioje vietoje laikas tarsi krintanti žvaigždė - sustingusi burto akimirka, verta pasidalinti su geriausiais bičiuliais... Lauksime atvykstant!