:::::::: STOVYKLA ::::::::

Festivalio vietoje įrengta stovykla, kurioje atvykusieji galės statytis palapines ir pavėsines. Palapinėms ir transporto priemonėms skirtas gan erdvus plotas prie miško. Mašinų ir motociklų stovėjimas renginio teritorijoje yra mokamas:
- mašina/motociklas + palapinė - 5 Lt.
- palapinė - 1 Lt
Tai simbolinis ekologinis mokestis už aplinkos sutvarkymą po renginio, prausyklas, tualetus, etc.
Festivalio dalyviamsgamtos prieglobstyje linkime įsikurti jaukiai ir patogiai! Norintys apsistoti ne kempinge, gali rasti nakvynę kaimo turizmo sodybose aplinkinėse gyvenvietėse. Nors ši pasiūla tikrai nedidelė. Informacijos ieškokite Kernavės turizmo centre: +370 682 99404, +370 687 17596, +370 382 47311.

Organizatoriai įtikinamai prašo nesivežti į festivalį stipraus alkoholio, alaus bliaubių ir plastikinių šiukšlių!

::: Auto-moto priemonės :::
• Kempingo teritorijoje skirta vieta transporto priemonėms, kiekvienas įvažiuojantis automobilis/motociklas bus pažymėti specialiu lipduku - su juo iš stovėjimo aikštelės bus galima išvykti ir vėl grįžti (tačiau dažnas važinėjimas pirmyn-atgal nepageidautinas, nes esant siauriems privažiavimo keliams gali kelti grūstis ir nepatogumus).
• Pasistenkite, kad autotransporto priemonės (ypač motociklai) nekeltų daug triukšmo. Palikime kuo daugiau vietos gamtai.
• Stovėjimo aikštelė bus prižiūrima ir reguliuojama. Savininkai prašomi mašinas statyti tvarkingai, kompaktiškai ir netrukdant kitiems.

::: Apsauga ir tvarka :::
• Visa renginio teritorija bus saugoma visą parą. Tą darys profesionali saugos tarnyba, bei motoklubas "Vorai". Renginyje nuolat lankysis patruliuojantys policijos ekipažai. Renginio metu patartina gerbti elementarius tvarkos principus ir nepriešgyniauti apsaugai. Lipti per tvorą, užgaulioti aplinkinius ir gadinti sodybos statinius yra netikslinga. Nes pavojinga Jūsų sveikatai.
• Agresyviai nusiteikę asmenys šalinami iš renginio teritorijos be ilgų diskusijų.
• Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti ginklus ir kitus aplinkinių saugumui pavojingus daiktus. Taip pat kvaišalus ir stiprius alkoholinius gėrimus. Apsauga tai konfiskuos.
• Primename, kad renginio metu sodybos teritorijoje galės būti ir kempingu naudotis tik turintieji MJR apyrankes (bilietus).

::: Maistas ir gėrimai :::
Festivalyje veiks lauko kavinė, siūlanti karštą maistą ir gėrimus. Šiemet daugiau dėmesio bus skirta vegetariškiems valgiams, tad šalia tradicinių užkandžių savo patiekalus pristatys kavinė "Balti Drambliai". Pagrindinis renginio alus - "Horn" - kainuos 3,5 Lt už bokalą. Siūlomi valgiai ir gėrimai bus įvairūs, kainos tikrai prieinamos. Detalus meniu bus paskelbtas prieš pat renginį skyriuje [priedo].

::: MJR mažyliai :::
Festivalio metu bus įrengtas "vaikų darželis" – turėsite galimybę, savo mažylius atkeliavusius kartu su Jumis, palikti pedagogių priežiūrai. Vaikai išgirs įvairiausių senovės lietuvių pasakų, dalyvaus gausybėje lauko žaidimų (įvairios estafetės, lenktynės, rungtynės ir pan.), vaidins lėlių teatre, susipažins su savo bendraamžiais. Taip pat galės dalyvauti įvairiuose meniniuose žaidimuose: piešimas kreidelėmis ant medžio lentelių, lipdymas iš molio, plastelino ir kt. Festivalio organizatoriai pasirūpins turiningu Jūsų vaikų užimtumu ir saugumu renginio metu. Laukiame Jūsų su atžalomis!

::: Maudynės ir pirtys :::
• Renginio sodyboje yra tvenkinys, į kurį labai patogu įšokti nuo lieptelio ir pasiplaukioti. Tačiau būtina ĮSPĖTI, jog tvenkinyje gyvena legendinė apylinkių vandenų pabaisa, nepakenčianti alkoholio kvapo, todėl išgėrusiems maudytis nepatartina! :)
• Sodyboje veiks dvi pirtys - tradicinė ir indėniška. Pirmenybė jose apsilankyti bus suteikta tiems, kas prisidės kapojant malkas :)

::: Ugnys :::
Sodybos teritorijoje įrengtos kelios laužavietės - festivalio dalyviai prašomi ugnį kurenti tik jose ir nesiplėsti į mišką su "privačiais" laužiukais. Laužams naudokite tik tam skirtas malkas ir su jomis elgtis taupiai (festivalis juk vyksta 3 dienas...). Nelaužykite ir nekapokite medžių. Gerbkime Gabiją.

::: Vanduo, dušai ir WC :::
• Geriamas vanduo iš giluminio gręžinio.
• Lauko sąlygomis įrengta prasykla ir dušas. Vanduo, žinoma, šaltas ;)
• Tualetai įvairiam skoniui - mediniai-folkloriniai, bei plastikinės būdelės.

::: Šiukšlės :::
Ypatingas organizatorių prašymas - NEŠIUKŠLINTI. Išlaikykime nuostabią gamtos vietą švarią. Jeigu negalime jai padėti, tai bent kuo mažiau pakenkime. Šiukšlėms bus skirti specialūs maišai. Nepalikite numestos nei vienos plastikinės stiklinės, nei vienos nuorūkos, net mažiausio popierėlio! Nesikuklinkite sudrausti tuos, kas to nepaiso.

::: ::: :::

Viliamės, kad natūralioje festivalio aplinkoje bus užtenkamai optimalių patogumų. Prireikus bet kokios pagalbos, kreipkitės į apsaugos darbuotojus arba organizatorius - mielai Jums padėsime. Būsime dėkingi už Jūsų supratimą, geranoriškumą, pagarbą ir pagalbą vieni kitiems.