g i r n ų . g i e s m ė s

Ilgametis Lietuvos post-moderniosios scenos projektas, kurio kiekvienas gyvas pasirodymas yra išskirtinis įvykis su kaskart naujai žymimu giliu, ūkanotu keliu į savitą garso estetiką. Kurdamas svaigias industrial, ambient, trip-hop, minimalistinės elektronikos pulsacijas, GG malūnininkas Laurynas Jukonis nepamiršta ir baltiškosios etnikos erdvių.

Pirmasis GG darbas "Kerai" pasirodė 1996, nustebindamas daugelį originalia komponavimo koncepcija. Vėliau sekė vis tamsesnių tonų albumai - "Aštuoni Nerimo Veidrodžiai" (1997), "Juodi Vasaros Trimitai" (1998), "Brėkšta" (2000 split su Ensemble SP), "S:S:S:S" (2001). 2003 pradžioje leidykla Dangus pristatė penktajį GG darbą - CD "Procesai". Naujasis albumas jau beveik baigtas kurti ir turėtų gimti 2005/2006 sandūroje.

Psichodelinių elementų nestokojanti moderni GIRNŲ GIESMIŲ hipnozė 2004-aisiais buvo pristatyta solidžiame Wroclaw Industrial festivalyje Lenkijoje. MJR scenoje GG projektas yra nuolatinis ir visad laukiamas dalyvis. Šįkart kūrėjas festivalyje pasirodys ką tik grįžęs iš tolimų kalnų, taigi galime tikėtis nepaprastos atmosferos set'o. Ten, kur baigiasi žodžiai, prasideda GG muzika...

http://www.oxpdsociete.com/oxpd/muzic/gg/gg.htm
e-mail:
< ... >
tel. +370 699 62287