::::::::::: Bilietai :::::::::::

Bilieto kaina 3 festivalio dienoms - 30 Lt.
Vienai dienai - 20 Lt.
Vaikams iki 12 m. (3 dienoms) - 5 Lt.

Festivalio bilietai bus parduodami tik festivalio dienomis prie Vartų į teritoriją. Bilietų pardavimo pradžia - penktadienį nuo 11.00 val. Kartu su bilietu kiekvienas žiūrovas gaus specialią neplyštančią apyrankę (be jos buvimas renginio teritorijoje bus negalimas), išsamų MJR 2003 bukletą, bei specialų laminuotą bilietą, kuris taip pat suteix nuolaidas į MJR festivalį 2004 ir 2005 metais! Šis "abonementas" - organizatorių dovana pastoviems festivalio lankytojams.

Tradiciškai su visomis privalomomis regalijomis, žiūrovams bus įteikti suvenyrai-siuprizai su MJR atributika. Kuo anxčiau atvyxite, tuo daugiau tikimybės, kad šiuos suvenyrus dar gausite - jų kiekis limituotas - 500 vnt. Penktadienį atvykti anxčiau patariame dar ir todėl, kad vakare gali susidaryti automobilių eilė.

Kaip kasmet, kiekvienas žiūrovas bus įrašytas specialioje Juodaragio Knygoje. Jeigu festivalio eigoje iškiltų problemų su bilietais ar apyrankėmis, bus pravartu pateikti pasą arba kitą asmens dokumentą su nuotrauka (tokį rekomenduojame būtinai pasiimti su savimi) ir lengviau išspręsti nesusipratimą.

Su apyranke galėsite laisvai išeiti iš festivalio teritorijos ir vėl sugrįžti.


::::::::::: Kempingas :::::::::::

Vieta palapinei - 3 Lt
Mašinų aikštelė - 4 Lt
Mašina + palapinė - 5 Lt

Renginio teritorijoje įkurtas kempingas, prie jo budės apsauga ir patekti galės tik turintys MJR apyrankes. Kernavės apylinkėse nėra gausios kaimo turizmo pasiūlos ar viešbučių, todėl nakvynė kempinge geriausias ir maloniausias variantas. Kelios naktys palapinėje po stebuklingo miško medžiais dar labiau priartins Jus prie Juodaragio dvasios. Palapinės mokestis - tai "ekologinis" mokestis už aplinkos sutvarkymą po renginio. Palapinių "bilietai" parduodami kartu su festivalio bilietais prie Vartų.

Kadangi Kernavė palyginti netoli nuo Vilniaus, galite vykti nakvoti ir į sostinę (arba kitus artimesnius miestus).

Netoli kempingo yra mašinų stovėjimo aikštelė - ji taip pat aptvertoje renginio teritorijoje ir bus reguliuojama, bei saugoma. Specialus lipdukas suteix teisę laisvai išvykti ir vėl atvykti.


::::::::::: Patogumai :::::::::::

Šiemet MJR festivalis vyxta kaip niekad "arti gamtos", tad visi papildomi renginio patogumai ir nepatogumai yra mieli ir natūralūs. Festivalio teritorijoje įrengta prausykla, pora dušų (vėsus vanduo :), mediniai tualetai, nedidelė maudykla prie Neries, laužavietės su malkomis. Gaivus vanduo - tiesiai iš šaltinio. Yra originalios konstrukcijos futbolui, krepšiniui, tinkliniui.

Visą parą bus prekiaujama gėrimais, karštu maistu ir maisto produktais. Mobilusis ryšys geras. Kavinė, telefonas automatas, internetas ir daugiau civilizacijos - Kernavės miestelyje.

* MJR yra kasmet vis didėjantis renginys. Didelių renginių metu kai kurie nepatogumai yra neišvengiami, tačiau stengsimės kad jų būtų kaip įmanoma mažiau. Būsime dėkingi ir už Jūsų supratimą, bei pagalbą mums ir vieni kitiems.