< naujienos >

• Šauksmas •

Mes esame ir kabame čia tam, kad paskelbtume Jums dar viena tviskančią Juodaragio žinią – ritualas nr.5 nenumaldomai artėja. Pakyčiai tampa realybe, mintys tampa darbais, svajonės virsta realiu garsu, vedančiu į nerealius pasaulius. Amžinas Ratas, kuriame susijungia viskas. Viskas, kas iš širdies ir iš esmės.

Miškai sidabrinėje Mėnulio šviesoje. Visas jų šventumas šviečia mįslingu blizgesiu. Ta gelmė ir ramybės alsavimas – gimstanti ryto rasa ir miglų imperijos – jutimas, kuris liko tox pat per tūxtančius metų. Per tuos tūxtančius metų triukšmo ir skubėjimo. Vidurnakčio šaltinio vandeniu mes nusiprausiame veidus ir sulaukiame akimirkos – Akimirkos, kuri nesukelia jokių abejonių – išgirstame Šauxmą. Tą Šauxmą, kuris pažadina didingą Juodaragio karūnos žėrėjimą, kuris sukviečia mus į vieną tašką, išlaisvina šokiu ir apraizgo magiškais kerais – o jie turi dvi tėvynes – gėląją Praeitį ir Įkvepiančią Ateitį.

Naujosios baltiškos pasaulėžiūros kalvėse karšta kaip niekada. Naujos scenos statyba, inžinerija, konstrukcija. Tai, kas laukė brandos jau keletą metų. Pirmą kartą su garbingais svečiais iš Latvijos, Estijos ir net tolimojo Vinlando. Su skambiais Lietuvos vardais. Pirmą kartą su dviem scenomis. Ir pirmą kartą taip plačiai.

... ir jeigu dabar tai skaitote, jei Jūsų savastis pakankamai atvira išgirstį šimtais balsų ir kelių ataidintį Mėnesio Juodaragio Šauxmą – esate kviečiamas būti prie tyruma dvelkiančio Alaušo rugpjūčio 24-26 dienomis. Giliašerdis Menas čia virsta smagiu žaidimu ir atvirkščiai. Prisiliesk prie jo visomis mintimis, visais jausmais, visu šokančiu kūnu! Tai tikrai geriausia, kas gali nutikti paskutinį vasaros savaitgalį...

gęstančių vasarvydžių gaisose,
org > Ugnius ir Lauras

pradžia